Motocyklista potrącił 6-letnią rowerzystkę. Policja szuka sprawcy [WIDEO]

Potracenie rowerzyski

Redakcja

24 lipca, 2020

Policjanci z Wydziału Prewencji KMP w Olsztynie po ustaleniu okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty oraz 6-letniej rowerzystki i zabezpieczeniu nagrań z autobusu komunikacji miejskiej, dążą do ustalenia tożsamości kierowcy motocykla.

Do potrącenia 6-letniej rowerzystki doszło 25 czerwca 2020 roku na Al. Artyleryjskiej w Olsztynie. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, którego sprawcą był motocyklista. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że nieznany mężczyzna kierujący motocyklem, przejeżdżając przez przejazd dla rowerów potrącił 6-letnią dziewczynkę na rowerze. Mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia przed przybyciem służb. Pomimo, że zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście poszkodowanej dziewczynce nic poważnego się nie stało.

Na nagraniach z wnętrza autobusu widać, że motocyklista potrącił dziewczynkę, zatrzymał się, zdjął rower z drogi i zwrócił się do matki dziewczynki, a po chwili wsiadł na motocykl i odjechał z miejsca zdarzenia. Motocykl, którym poruszał się sprawca nie miał tablicy rejestracyjnej, a kierowca miał założony kask ochronny, co utrudnia jednoznaczne zidentyfikowanie zarówno pojazdu jak i kierowcy.

wideo: YT Nadrogach

Źródło: KMP Olsztyn

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 24.0µg/m3 PM2.5: 20.2µg/m3