273038085 3156152894647331 8926025816918061715 n

Redakcja

11 lutego, 2022

"Już w sobotę startują kolejne ferie, z tej okazji przygotowaliśmy wiele promocji oraz wydarzeń. Skolnity sprawi, że jak zwykle Nuda się nie uda!" – mówi Karolina Cieślar – koordynator ds. marketingu stacji narciarskiej w Wiśle.

 

  • 12 lutego (sobota) Liga Kubusiowego Narciarza - zawody dla dzieci

Skolnity zaprasza wszystkie dzieci od 3 do 14 roku życia do wzięcia udziału w slalomie gigancie na czas! Zapisy są bezpłatne, w pakiecie startowym dzieci otrzymują gadżety, voucher na zakup karnetu za 30zł (karnet na czas zawodów), oraz voucher na frytki i herbatkę. Oprócz zawodów będzie specjalna strefa zabawy z animatorami. ZAPISY: https://ligakubusiowegonarciarza.pl

  • 14 lutego (poniedziałek) Walentynki na stoku

Pocałuj ukochaną osobę pod kasą i odbierz drugi karnet gratis! Promocja dotyczy karnetu 4H.

Walentynki na stoku 2022 - Skolnity

  • 15 i 16 lutego (wtorek i środa) Święto Czapki

Kup dowolny karnet narciarski, czasowy na duży wyciąg i przygarnij zimową czapkę! Czapki będzie można odebrać na podstawie paragonu w zielonym namiocie na górnej stacji przy Karczmie.

  • 19 lutego (sobota) Narty po góralsku w godzinach 17:00-22:00

Wieczorna jazda wydłużona do 22:00. Występy kapel góralskich, regionalna kuchnia i dużo konkursów z nagrodami! Narty po góralsku 19 lutego - Skolnity

  • 19 i 20 lutego (sobota i niedziela) Snow Expo na śniegu

Darmowe testy sprzętu narciarskiego i snowboardowego. https://fb.me/e/1w8oVwzFN

  • 21 lutego (poniedziałek) Szalony Poniedziałek -50% na karnet 4H
  • 28 lutego (poniedziałek) Szalony Poniedziałek -50% na karnet 4H

 

Stacja przypomina również o możliwości realizacji Bonu Turystycznego na karnety! Bon Turystyczny - Skolnity

 

SKOLNITY W WIŚLE

Stacja narciarska Skolnity nazywana jest „Dachem Wisły” ponieważ położona jest w samym centrum Wisły. Obiekt znajduje się naprzeciwko rynku, obok kompleksu skoczni narciarskich Centrum. Całorocznie zaprasza do skorzystania z czteroosobowej kolei linowej o długości 800 metrów.

Zimą posiada dwie oświetlone, różniące się stopniem trudności trasy. Niebieska trasa określana jest mianem trasy rodzinnej, natomiast trasa czerwona jest przeznaczona dla bardziej zaawansowanych narciarzy. Jest to jedyna stacja narciarska, którą doskonale widać z głównego deptaka Wisły. Na dolnej stacji kolei linowej znajduje się Polana Pingwina czyli łączka szkoleniowa z wyciągiem taśmowym. Na miejscu jest również wypożyczalnia sprzętu, szkoła narciarska oraz piękna Karczma na szczycie.

Dużym zainteresowaniem narciarzy, a także turystów pieszych odwiedzających Skolnity w sezonie letnim cieszą się trasy rowerowe oraz tarasy widokowe.

Stacja narciarska czynna codziennie od 8.00 do 21.00 (przerwa na ratrakowanie 15.00-17.00).

 

GRUPA PINGWINA – LIDER NA RYNKU SPORTÓW NARCIARSKO-ROWEROWYCH 

Grupa Pingwina skupia pięć całorocznych ośrodków narciarsko – rowerowych w Beskidach (Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój, Skolnity Ski&Bike w Wiśle, Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski&Bike w Kasinie Wielkiej) oraz na Mazurach (Kurza Góra). Celem Grupy jest zapewnienie zaplecza rekreacyjnego, aby umożliwić naszym gościom świetną zabawę podczas korzystania z całorocznych atrakcji. Oferta skierowana jest do rodzin, grup i wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić czas blisko natury. W ośrodkach Grupy Pingwina można cieszyć się nieograniczonymi możliwościami zajęć na świeżym powietrzu, a pingwin w logo będzie gwarancją wysokich standardów obsługi. Jako jedyny operator w Polsce Grupa Pingwina oferuje całoroczny karnet Pingwin PASS SKi&Bike na narty i rower. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.6µg/m3 PM2.5: 3.3µg/m3