Młody kierowca skasował samochód i stracił prawo jazdy już po miesiącu

57 727268

Redakcja

1 października 2022

18-latek nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w znaki drogowe. Finalnie swoją jazdę zabrzanin zakończył na chodniku. Za rażące naruszenie przepisów, policjanci zatrzymali mieszkańcowi Zabrza prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

30 września tuż przed godziną 1:00 w nocy rybniccy policjanci zostali skierowani do wypadku drogowego na ulicy Reymonta. Okazało się, że młody kierowca Seata jadąc ulicą Wodzisławską, dojeżdżając do ronda, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w krawężnik, oddzielający jezdnię.

Zaraz po tym stracił panowanie nad samochodem, wjechał w kolejną wysepkę oraz znak drogowy. Po czym siłą odrzutu przejechał przez przejście dla pieszych, wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Finalnie swoją jazdę zabrzanin zakończył na chodniki, uszkadzając po drodze kolejny znak drogowy. Na szczęście ani kierowcy ani dwójce pasażerów nie się nie stało, ale za rażące naruszenie przepisów, policjanci zatrzymali mieszkańcowi Zabrza prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 3.0µg/m3 PM2.5: 2.7µg/m3