"Milionowe nadużycia w kopalniach"? Reportaż o górnictwie [WIDEO]

12 02

Redakcja

15 lutego 2020

Dziś o godzinie 20:00 na kanale TVN24 emisja reportażu Superwizjera pt. „Byłem audytorem w węglowej spółce. Czy w kopalniach dochodziło do wielomilionowych nadużyć? "

Reportaż opowiada o Adamie Milewskim, który był audytorem w jednej z największych kopalni węgla koksowego w Europie. Był skrupulatny i tropił wszystkie nadużycia i nieprawidłowości w kopalni. Jego zdaniem robił to dla swoich kolegów górników. Mylił się, jak się później okazało.

Dziś sam musi walczy o swoje dobre imię, po tym, jak w obstawie dwóch ochroniarzy został wyprowadzony z siedziby państwowej spółki. Jego zdaniem to zemsta za audyty i raporty, które przygotował, a które to godziły w interesy wielu wpływowych osób, w tym w przedstawicieli związków zawodowych. - można przeczytać w opisie programu

Jakie były wyniki przeprowadzanych audytów, że tak naraził się tym wszystkim ludziom? O tym w dzisiejszym reportażu Grzegorza Głuszaka pt. „Byłem audytorem w węglowej spółce” o 20:00 w TVN24 oraz we wtorek 18 lutego o 23:40 na antenie TVN.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.7µg/m3 PM2.5: 7.7µg/m3