Mieszkaniec Rudy Śląskiej zatrzymany za sprzedaż podróbek

Sprzedaz podróbek

Redakcja

14 kwietnia 2024

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z rudzkiej komendy zatrzymali mężczyznę handlującego podróbkami odzieży. 46-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej, za pośrednictwem internetowego portalu sprzedażowego, handlował odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi.

Nie po raz pierwszy policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą rudzkiej komendy udaremnili sprzedaż dużej ilości towaru, opatrzonego podrobionymi znakami towarowymi. 

Stróże prawa ustalili, że mieszkaniec Rudy Śląskiej, za pośrednictwem popularnego portalu sprzedażowego, oferuje klientom towar niezgodny z opisem. Szybko sprawdzili, że sprzedawana przez niego odzież i torebki, posiadają podrobione znaki towarowe znanych producentów.

Mundurowi odwiedzili internetowego handlarza i zabezpieczyli towar, który jeszcze czekał na nabywców. Teraz śledczy analizują historię zakupów i sprzedaży podrabianych towarów. 

Gromadzony materiał dowodowy pozwoli na przedstawienie 46-latkowi wielu zarzutów używania podrobionych znaków towarowych oraz sprzedaży opatrzonych nimi towarów, z czego uzyskiwał dochód.

powiązane artykuły:

43 783910
Lokalne 3 listopada 2023

Bułgarscy handlarze sprzedawali podróbki perfum i ubrań znanych marek na dąbrowskim targowisku. W

65 773719
Lokalne 3 września 2023

34-latek z Zawiercia był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Ale to nie przeszkadzało mu w int

zdjęcie poglądowe
Lokalne 19 kwietnia 2023

30-letnia mieszkanka Będzina, za pośrednictwem internetowego portalu sprzedażowego, handl

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

14 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 16.6µg/m3 PM2.5: 14.7µg/m3