Mężczyzna wtargnął do biura poselskiego Barbary Dziuk

Dziukbarbara

Redakcja

27 września, 2023

Mężczyzna wtargnął do biura poselskiego Barbary Dziuk. Nie chciał opuścić pomieszczeń i groził pracownikom biura. Następnie ukradł plakat wyborczy.

O sprawie poinformowała m.in. Polska Agencja Prasowa i portal Tarnogorski.info. Do zdarzenia doszło we wtorek w biurze poselskim Barbary Dziuk przy ul. Piastowskiej w Tarnowskich Górach. 54-letni mężczyzna wszedł do lokalu i nie chciał go opuścić. Miał grozić pracownikom biura, że opublikuje ich zdjęcia w mediach społecznościowych z obrażającymi komentarzami.

Jak relacjonuje m.in. PAP, ostatecznie mężczyzna wyszedł z biura, ale wcześniej ukradł jeden z plakatów wyborczych posłanki Prawa i Sprawiedliwości. Na miejscu interweniowała policja, która zatrzymała 54-latka. Miał być wcześniej notowany za zniesławienie. 

Sprawą zajmują się śledczy. 

Ataki na Dziuk?

W lipcu bieżącego roku ktoś miał zniszczyć szybę w oknie biura poselskiego Barbary Dziuk. Natomiast podczas trwającej kampanii ktoś rozwiesił plakat przypominający plakat posłanki PiS. Jednak na "podróbce" czytamy, że "Tarnowskie Góry przepraszają za Barbarę Dziuk". 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 33.5µg/m3 PM2.5: 27.1µg/m3