Męski striptiz z chippendales. Czyli zabawa na całego Solidarności KWK Sośnica

Striptizsolidarność
Kastelik

Szymon Kastelik

6 marca, 2023

4 marca NSZZ "Solidarność" KWK Sośnica zorganizował imprezę z okazji Dnia Kobiet tylko dla pań. Było wszystko co najważniejsze: muzyka, wspólne zabawy, dobre jedzenie oraz napoje. Ale nie zabrakło również... męskiego striptizu.

Na salę, gdzie imprezę dla pań zorganizowała Solidarność z KWK Sośnicy przybyli seksowni policjanci, lekarze i strażacy. Szybko jednak zdejmowali swoje mundury, kiedy tańczyli ciało do ciała przy wybranych paniach. Na samym końcu zostawali w samych slipkach. Pozwalali też dotknąć swojego umięśnionego ciała.

I nic w tym nawet dziwnego. Wiele zabaw z okazji Dnia Kobiet tak wygląda. Ale nie wiadomo dlaczego, ktoś postanowił prawie każdy namiętny występ męskich striptizerów opublikować na stronie facebookowej związku zawodowego działającego przy KWK Sośnica.

Każdy dostał bardzo ciekawą relację z wieczoru tylko dla pań. Na jednym filmie widzimy, jak striptizer pozwala nawet dotykać swojego krocza. A oglądamy to my wszyscy, natomiast w tle całej zabawy flagi związku zawodowego zawieszone na ścianach sali. 

Pozostało nam tylko pogratulować dobrej zabawy i życzyć powodzenia, jeżeli wideo oglądali mężowie dobrze bawiących się pań. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 15.5µg/m3 PM2.5: 14.3µg/m3