Football 1331838 1920

Redakcja

27 października, 2022

W czwartek premier oraz minister zdrowia ogłosili nowe obostrzenia! We wszystkich strefach (żółtych i czerwonych) wydarzenia sportowe od soboty będą organizowane bez udziału kibiców.

Tym samym nie będziemy mogli śledzić na żywo meczów piłkarskich - czy to na poziomie Ekstraklasy, czy też na poziomie lokalnym. Na szczęście nadal można rozgrywać spotkania, przez co piłkarze będą cały czas w cyklu meczowym. Niestety kibice będą musieli poczekać cierpliwie na poprawienie sytuacji.

Fani drużyn z Ekstraklasy i 1. Ligi większych problemów nie mają, ponieważ mogą śledzić poczynania piłkarzy w telewizji. Niestety sympatycy piłki nożnej na poziomie lokalnym raczej nie otrzymają szansy na podziwianie zmagań drużyn ze swoich miejscowości. Chociaż niektóre kluby z pewnością będą przygotowywać transmisje live na kanałach social mediowych lub też publikować skróty w wersji wideo. 

Zakaz udziału publiczności to też problem finansowy dla mniejszych zespołów, gdzie wpływy z biletów lub tzw. "cegiełek" to często najważniejsza część budżetu. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 35.8µg/m3 PM2.5: 28.4µg/m3