Mecz na szczycie Klasy A już w sobotę. Co słychać u Czarnych Sosnowiec?[WIDEO]

Wizyte na treningu Czarnych Sosnowiec
Jakub Kuzdzal foto autorzy

Jakub Kużdżał

27 października, 2022

W najbliższą sobotę na naszej stronie internetowej oraz Facebooku przeprowadzimy pierwszą w historii relację live z meczu na szczycie sosnowieckiej Klasy A. Pojedynek dwóch niepokonanych do tej pory drużyn elektryzuje kibiców piłkarskich w regionie od dawna. Odwiedziliśmy z naszą kamerą drużynę Klubu Sportowego Czarni Sosnowiec, by sprawdzić jak przygotowują się do meczu na szczycie.

Drużyna Czarnych Sosnowice to beniaminek Klasy A, który w bieżących rozgrywkach radzi sobie wyśmienicie. Podopieczni Sławomira Chodora w 13 dotychczasowych spotkaniach odnieśli 10 zwycięstw i 3 razy remisowali. Z 33 punktami na koncie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Przed ekipą z Sosnowca już w najbliższy weekend największe ligowe wyzwanie jakim jest potyczka z liderem, CKS Czeladź. 

Postanowiliśmy odwiedzić z kamerą piłkarzy Czarnych podczas ich treningu. Pytaliśmy o ich przygotowania do sobotniego spotkania, to co myślą o swoim rywalu a także jaki mają plan na pokonanie rywala z Czeladzi. 

Zobaczcie sami: 

 

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na specjalnie stworzonym na tę okazję wydarzeniu. Pod poniższym linkiem znajdziecie wszystkie kwestie związane z sobotnim Livem. 

MECZ NA SZCZYCIE KLASY A, CKS CZELADŹ - CZARNI SOSNOWIEC

Czekamy na Was w najbliższą sobotę od godziny 12:30 na naszym FB oraz na naszej stronie internetowej! Nie może Was zabraknąć!  

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 22.8µg/m3 PM2.5: 19.9µg/m3