Mecz Górnika z Arką bez udziału gości z powodu... ronda

Ernest Pohl Stadium Zabrze 1

Redakcja

10 lutego 2020

Jeszcze nie osłabły emocje po pierwszej wiosennej kolejce. Górnik Zabrze zremisował z Koroną Kielce 0:0. W walentynki odbędzie się pierwszy domowy mecz Górnika w rundzie wiosennej. Jak się okazuje nie będzie na nim gości rywala - Arki Gdynia.

Kibice Zabrzan mogą mieć nie zaspokojony apetyt. Liczono na start z "wysokim C", skończyło się na bezbramkowym remisie. Górnik Zabrze miał wiele dogodnych sytuacji, jednak piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki.

Górnik Zabrze musi wyciągnąć wnioski i przygotowywać się do kolejnego meczu. Ten już 14 lutego w Walentynki. Górnik Zabrze podejmie na własnym stadionie Arkę Gdynię. Ta będzie osłabiona o "12 zawodnika", gdyż kibice gości nie będą mogli pojawić się na "Roosevelta" z powodu.. remontu ronda.

Z przykrością musimy stwierdzić, że na wyjazd do Zabrza nie pojedziemy. Sektor gości zamknięty z powodu remontu… ronda w okolicy stadionu. - informują kibice Gdyńskiej Arki

Są bardzo niezadowoleni z tego faktu, gdyż kibice mobilizowali się do tego wyjazdu od dłuższego czasu. Zdaniem niektórych kibiców takie tłumaczenie to kpina. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 20.6µg/m3 PM2.5: 17.6µg/m3