Marta Krajewska odchodzi z BKS Bielsko-Biała

Bart2262 1591784985 4985

Redakcja

11 czerwca 2020

Po dwóch latach gry dla bialskiego klubu Marta Krajewska zdecydowała się opuścić zespół z Bielska-Białej. Marta jest wychowanką Sparty Warszawa, z której przeniosła się do SMS PZPS Sosnowiec. Następnie była siatkarką MOS Wola Warszawa, ponownie Sparty, a w sezonie 2017/2018 przeniosła się do Świecia, które nota bene zostało wczoraj oficjalnie przyjęte do TAURON Ligi.

W bialskim klubie przez dwa sezony rozegrała 35 spotkań zdobywając łącznie 34 punkty. W ostatnim sezonie wystąpiła w 21 spotkaniach zdobywając 26 punktów (15 blokiem, 7 atakiem i 4 zagrywką).

Jestem wdzięczna za dwa lata spędzone w BKS. Był to dla mnie bardzo owocny czas. Dziękuję Trenerom za przekazanie mi ogromnej wiedzy, za poświęcony czas, za zaufanie i za wszystkie mile spędzone chwile. Dziękuję wszystkim dziewczynom, które grały ze mną przez te dwa sezony. Praca z taką drużyną była dla mnie czystą przyjemnością. Dziękuję też Wam – kibicom – za doping i wsparcie, jakie otrzymaliśmy. To tylko, albo też aż dwa lata, które zapamiętam na długo. Uważajcie na siebie. Przesyłam Wam dużo dobrej energii. Buziaki. Tapczan – napisała Marta żegnając się z bialskim klubem.

Marta dziękujemy za dwa sezony w naszych barwach i życzymy powodzenia w dalszej karierze - informuje klub.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.4µg/m3 PM2.5: 4.8µg/m3