Małgorzata Imiołczyk

Malgorzata imiolczyk

Redakcja

21 września, 2023

Sylwetka kandydatki na posła w okręgu nr 28, Małgorzaty Imiołczyk. Dowiedz się kim jest i czym się zajmuje.

Małgorzata Imiołczyk, kandydatka na posła z KKW Trzecia Droga w okręgu częstochowskim. Kim jest, czym się zajmuje?

Małgorzata Imiołczyk mieszka w Sadowie koło Lublińca. Posiada wykształcenie wyższe, jest nauczycielką. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku pedagogika wczesnoszkolna. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunkach: surdopedagogika, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz oligofrenopedagogika. W przeszłości pracowała jako wychowawczyni w Miejskim Przedszkolu w Lublińcu. Obecnie jest nauczycielką/wychowawczynią internatu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lublińcu.
Należy do Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Słuchowo i Umysłowo ,,Uśmiech Dziecka”. Podjęła się też pracy w ramach Kongresu Katoliczek i Katolików w Zespole Relacje Państwo-Kościół. Jest współautorką ,,Raportu o stanie relacji Państwo- Kościół”.

  Działalność polityczna

  W przeszłości była w Unii Demokratycznej, Unii Wolności oraz Partii Demokratycznej. Obecnie nie należy do żadnej partii politycznej.

  W wyborach parlamentarnych w 2023 roku kandyduje z 2 miejsca na liście KKW Trzecia Droga w okręgu nr 28 obejmującym powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki, myszkowski oraz miasto Częstochowa.

  Małgorzata Imiołczyk kontakt:

  e-mail: malgorzata.imiolczyk@polska2050.pl

  Poprzedni artykuł

  Następny artykuł

  -1 o

  katowice

  Cóż... Bywało lepiej.

  PM10: 31.2µg/m3 PM2.5: 25.3µg/m3