Makabra podczas libacji w Knurowie

Police 112

Redakcja

9 października, 2023

Makabra w Knurowie. Libacja przerodziła się w rzeźnię, w której zginął 32-latek z powiatu mikołowskiego. 

W sobotę około godziny 22:00 służby otrzymały informację o rannym mężczyźnie, który leżał na al. Piastów w Knurowie. Na miejscu ratownicy i policja znaleźli młodego mężczyznę. Okazało się, że został zaatakowany nożem.

Policjanci dowiedzieli się, że w pobliskim budynku (pustostanie) znajduje się inny ranny mężczyzna. W budynku funkcjonariusze zastali kobietę, która próbowała udzielić pomocy mężczyźnie leżącemu na podłodze bez oznak życia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny - 32-latka z powiatu mikołowskiego..

Zatrzymani zostali wszyscy uczestnicy libacji. Główny podejrzany próbował uciec, ale został zatrzymany przy próbie przeskoczenia przez płot. Wszyscy zatrzymani byli nietrzeźwi. Znaleziony na ulicy ranny 26-latek trafił do szpitala.

Podejrzanym o atak na dwóch współuczestników libacji oraz śmiertelne ugodzenie nożem okazał się 55-latek. W najbliższych godzinach podejrzany zostanie doprowadzony do sądu. Prokurator złoży wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Za zabójstwo i próbę zabójstwa grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.



Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 27.6µg/m3 PM2.5: 22.8µg/m3