Makabra pod Kłobuckiem. Odnaleziono zwłoki matki i córki

35 719977

Redakcja

10 sierpnia, 2022

w jednym z domów jednorodzinnych w Gruszewni w powiecie kłobuckim doszło do makabrycznego odkrycia. Znaleziono zwłoki dwóch kobiet: matki i córki. Na miejscu pracuje policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

We wtorek, 9 sierpnia około godziny 17.40 oficer dyżurny kłobuckiej komendy za pośrednictwem wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego został poinformowany, że w jednym z domów jednorodzinnych w Gruszewni odnaleziono ciało kobiety. Poinformowano o tym rodzinę kobiety. Na miejsce skierowano policjantów. 

- W budynku, oprócz zwłok 48-letniej kobiety, ujawnili ciało jej 70-letniej matki. Na miejscu od wczoraj pracują policyjni śledczy wraz z technikiem kryminalistyki - informuje policja.

Trwa ustalanie przyczyny i okoliczności śmierci kobiet. Policja nie wyklucza udziału osób trzecich.  Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji, która pozwoli precyzyjnie ustalić czas i przyczynę śmierci. Kłobuckich policjantów wspierają kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, mundurowi z katowickiego oddziału prewencji, policyjni przewodnicy wraz z psami służbowymi oraz strażacy OSP.

 

fot. policja

35 719956

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-2 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.8µg/m3 PM2.5: 8.1µg/m3