Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami! Świetna zabawa w Spodku

Legendanrymecz

Redakcja

12 marca, 2023

Kolejny Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami za nami! Parkiet do siatkówki w katowickim Spodku wypełnił się gwiazdami sportu, show-biznesu i muzyki. A wszystko po to, aby wesprzeć Dom Aniołów Stróżów.

W Spodku rozegrany został charytatywny mecz siatkówki. Na przeciwko siebie stanęły drużyny białych i czarnych złożone z polskich gwiazd sportu, rozrywki, muzyki itd. Pierwszy serwis wykonał prezydent Katowic, Marcin Krupa. 

Na boisku pojawiły się m.in. legendy polskiego sportu: Piotr Gruszka, Jerzy Dudek, Joanna Jędrzejczyk, Monika Pyrek, Sławomir Szmal, Justyna Święty-Ersetic; gwiazdy polskiej muzyki m.in. Ewelina Lisowska; oraz mistrzowie rozrywki m.in. Mariusz Kałamaga, Jankes, Kabaret Młodych Panów.

Wynik? Nie był ważny. Najważniejszym celem było zebranie pieniędzy dla Domu Aniołów Stróżów, który na co dzień pomaga dzieci i młodzieży. 

Humoru, zabawy i świetnej rozrywki w sobotnie popołudnie nie brakowało. Gwiazdy zrobiły swoje. Przyciągnęły tłumy na trybuny i dały niezłe show. Wydarzenie uatrakcyjniły również występy artystyczne cheerleaderek i zespołu Piersi. 

Ale impreza nie skończyła się na siatkówce... potem gwiazdy zagrały w koszykówkę! W tym pojedynku wynik również nie był istotny. Wszyscy zagrali na dobry wynik (finansowy) Domu Aniołów Stróżów. 

fot. screen

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 47.0µg/m3 PM2.5: 37.8µg/m3