Kupując koszulkę z recyklingu wspierasz bytomskie schronisko dla zwierząt

Schronisko w bytomiu

Redakcja

6 marca 2024

Kolorowe, wykonane z materiałów z recyklingu z poszanowaniem natury i wyrażające miłość człowieka do psa. Takie są koszulki, których sprzedaż już wkrótce rozpocznie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.

– Dochód z każdej sprzedanej koszulki wspiera działania Stowarzyszenia Pomocy Porzuconym i Dręczonym Zwierzętom w Bytomiu. Dzięki temu możemy lepiej leczyć, doposażyć schronisko, kupować specjalistyczne karmy, dlatego zachęcam do zakupu wszystkich miłośników zwierząt – zachęca Anna Kornas, prezeska Stowarzyszenia Pomocy Porzuconym i Dręczonym Zwierzętom w Bytomiu.

Koszulka z napisem Tylko z psem kosztuje 98 zł. Miłośnicy kotów nie muszą czuć się rozczarowani, bo trwają przygotowania do prezentacji kociego wariantu schroniskowej koszulki, którą ozdobi napis Swoją drogą.

Koszulkę w przedsprzedaży zakupił już prezydent Mariusz Wołosz.

– Bytomianie już nie raz pokazali, że ich serca są otwarte na czworonożnych przyjaciół, dlatego jeśli chcecie wspomóc schronisko, a tym samym bezdomne zwierzaki, zapraszam do zakupu koszulki – mówi prezydent Mariusz Wołosz.

Informacji o sprzedaży koszulek można szukać wchodząc na stronę https://schroniskobytom.pl/ lub na FB: www.facebook.com/BytomSchronisko.

powiązane artykuły:

Polonia bytom
Lokalne 29 lutego 2024

Kolejny ważny moment w historii bytomskiego klubu. Podczas poniedziałkowej sesji, radni p

Praca w bytomiu
Lifestyle 20 lutego 2024

Jak wynika z najnowszych statystyk, Bytom to miasto, które słynie z wyjątkowo prężnego i

Konsekwencje zakupu samochodu bez oc
Lifestyle 4 marca 2024

Zakup samochodu to ważna decyzja, która wiąże się z wieloma aspektami, w tym z ubezpiecze

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

14 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 7.7µg/m3 PM2.5: 6.8µg/m3