Kto, z kim w najbliższej kolejce? Rozpiska meczów drużyn z naszego regionu!

Gks katowice

Redakcja

9 października, 2020

Przed nami kolejny weekend pod znakiem piłkarskich emocji w naszym regionie. Poniżej prezentujemy pełna rozpiskę meczów juniorów, ligi kobiecej, futsalu, a także zmagań drużyn męskich od ligi okręgowej aż po ligę II. Sprawdźcie czego nie możecie przegapić!

Piątek
15.00


III liga
Polonia Bytom – Ślęza Wrocław,

Sobota
9.00


I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
Zagłębie Sosnowiec – TS Podbeskidzie,

10.00

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
GKS Tychy – Piast Gliwice,

11.00

Zina IV Liga – I grupa
RKS Grodziec – Gwarek Ornontowice,
Znicz Kłobuck – JSP Szczakowianka,

Zina IV Liga – II grupa
MRKS Czechowice-Dziedzice – Odra Wodzisław Śląski,
Zina Klasa Okręgowa - Grupa II (Zabrze)
Piast II Gliwice – ŁTS Łabędy,
Sośnica Gliwice – Gwiazda Chudów,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Urania Ruda Śląska – MKS Siemianowiczanka,
Orzeł Mokre – Górnik 09 Mysłowice,
MK Górnik Katowice – Sparta Katowice,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Zagłębie II Sosnowiec – Ostoja Żelisławice,
Górnik Wojkowice – Cyklon Rogoźnik,

I Liga Wojewódzka A1 Junior
MKS Zaborze – Górnik Zabrze,
Rozwój Katowice – Zagłębie Sosnowiec,

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
Ruch Radzionków – ROW 1964 Rybnik,

11.30
Centralna Liga Juniorów U17
Gwarek Zabrze – Górnik Zabrze,

12.00
IV liga kobiet – II grupa
Mitech Żywiec – Wisła Skoczów,

Zina IV Liga – I grupa
Przemsza Siewierz – Sarmacja Będzin,

13.00
Ekstraliga kobiet
GKS Katowice – Rolnik Biedrzychowice,

15.00
Ekstraliga kobiet
ROW Rybnik – Górnik Łęczna,

II liga
Skra Częstochowa – Sokół Ostróda,

III liga
Gwarek Tarnowskie Góry – LKS Goczałkowice,
Rekord Bielsko-Biała – MKS Kluczbork,
ROW 1964 Rybnik – Ruch Chorzów,

Zina IV liga – I grupa
Śląsk Świętochłowice – Drama Zbrosławice,
Szombierki Bytom – Unia Kosztowy,
Ruch Radzionków – Raków II Częstochowa,
MKS Myszków – Warta Zawiercie,

Zina IV liga 2020/2021, śląska II
Kuźnia Ustroń – Podbeskidzie II Bielsko-Biała,
Unia Książenice – Unia Turza Śląska,
Iskra Pszczyna – Spójnia Landek,
Odra Centrum Wodzisław Śląski – GKS Radziechowy-Wieprz,
Orzeł Łękawica – Jedność 32 Przyszowice,
LKS Czaniec – Drzewiarz Jasienica,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Bytom)
Unia Strzybnica – Sokół Orzech,
Silesia Miechowice – Olimpia Boruszowice,
Górnik Bobrowniki Śląskie – Odra Miasteczko Śląskie,
Orzeł Biały Piekary Śląskie – Czarni Kozłowa Góra,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Czarni Pyskowice – KS 94 Rachowice,
Concordia Knurów – Przyszłość Ciochowice,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Grom Cykarzew – Stradom Częstochowa,
Orzeł Kiedrzyn – Unia Rędziny,
Gmina Kłomnice – Lotnik Kościelec,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Jedność Boronów – Liswarta Krzepice,
Olimpia Truskolasy – Sparta Lubliniec,
MLKS Woźniki – KS Panki,
Unia Kalety – Promień Glinica,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Unia Racibórz – Czarni Gorzyce,
Zameczek Czernica – Naprzód Borucin,
KS 1905 Krzanowice – Silesia Lubomia,
Dąb Gaszowice – LKS 1908 Nędza,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Pierwszy Chwałowice – MKS Czerwionka,
Polonia Marklowice – Rymer Rybnik,
MKS 32 Radziejów-Popielów – Płomień Połomia,
Gwiazda Skrzyszów – Granica Ruptawa,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Pogoń Imielin – Wawel Wirek,
LGKS 38 Podlesianka Katowice – Naprzód Lipiny,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Górnik Piaski – Unia Ząbkowice,
Niwy Brudzowice – Błękitni Sarnów,
Tęcza Błędów – Źródło Kromołów,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
BKS Stal Bielsko-Biała – ZET Tychy,
LKS Łąka – Rekord II Bielsko-Biała,
LKS Rudołtowice – LKS Wisła Wielka,
LKS Studzienice – MRKS II Czechowice-Dziedzice,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
MKS Lędziny – KS Bestwinka,
Pasjonat Dankowice – LKS Bestwina,
Ogrodnik Tychy – Pionier Pisarzowice,
Sokół Wola – GTS Bojszowy,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Wisła Strumień – LKS 99 Pruchna,
Błyskawica Drogomyśl – Spójnia Zebrzydowice,
LKS Goleszów – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe,
Beskid Skoczów – Tempo Puńców,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Bory Pietrzykowice – Koszarawa Żywiec,
Metal W.G.-Skałka Żabnica - Czarni-Góral Żywiec,

19.00

Statscore Futsal Ekstraklasa
Piast Gliwice – Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice,

Niedziela
10.00


I Liga Wojewódzka A1 Junior
Stadion Śląski Chorzów – Ruch Chorzów SA,
ROW 1964 Rybnik – GKS GieKSa Katowice,
GKS 1962 Jastrzębie – Piast Gliwice,

11.00

IV liga kobiet – I grupa
MKS Myszków – MTS Knurów,
Niepokorni Orzesze – Mikołów UKKS Katowice,

IV liga kobiet – II grupa
Bory Pietrzykowice – LKS Bestwina,

Zina IV Liga – II grupa
GKS II Tychy – Decor Bełk,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
LKS Pogórze – Cukrownik Chybie,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Podhalanka Milówka – Muńcuł Ujsoły,

I Liga Wojewódzka A1 Junior
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Raków Częstochowa,

11.15

I Liga Wojewódzka A1 Junior
Ruch Radzionków – UKS Ruch Chorzów,

12.00

I Liga Wojewódzka A1 Junior
Skra Częstochowa – TS Podbeskidzie,

14.00

I liga kobiet
Rekord Bielsko-Biała – MKS Tarnovia,

IV liga kobiet – II grupa
ROW II Rybnik – UKKS Istebna,

I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS Tychy – BTS Rekord,

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
Stadion Śląski Chorzów – BTS Rekord,

15.00

III liga kobiet
Czarni II Sosnowiec – Warta Gorzów,

IV liga kobiet – II grupa
LKS Goczałkowice – BTS Rekord II,

Zina IV Liga – I grupa
Polonia Łaziska Górne – Unia Dąbrowa Górnicza

Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Tęcza Wielowieś – Burza Borowa Wieś,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Sparta Szczekociny – Warta Mstów,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Racibórz)
LKS Krzyżanowice – LKS Tworków,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Forteca Świerklany – Polonia Łaziska,

Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Soła Rajcza - Metal Węgierska Górka,

16.00

II liga kobiet
Skra Częstochowa – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski,

I liga futsalu
Gwiazda Ruda Śląska – Sośnica Gliwice,

18.00

Statscore Futsal Ekstraklasa
GSF Gliwice – Clearex Chorzów,

I liga futsalu
GKS Tychy – Profi-Sport Duda Gałów.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

16 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 10.6µg/m3 PM2.5: 10.0µg/m3