Krystian Ochman, tegoroczny reprezentant Polski na festiwalu Eurowizji w Turynie, niebawem wystąpi w Radlinie!
Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland i reprezentant Polski na koncercie Eurowizji 2022 odwiedzi Radlin.
Koncert, zorganizowany z okazji 25-lecia samorządności Radlina, odbędzie się 21 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie o godz. 19.00. Bilety w cenie 80 zł do nabycia w kasach MOK!
Krystian Jan Ochman (ur. 19 lipca 1999 w Melrose) – amerykańsko-polski piosenkarz i kompozytor, który w swojej twórczości łączy brzmienie śpiewu klasycznego z repertuarem rozrywkowym. Zwycięzca 11. edycji programu The Voice of Poland (2020). Zdobywca Nagrody Publiczności w koncercie „Premiery” na 58. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2021). Reprezentant Polski w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji (2022), w którym zajął 12 miejsce.