Kolejny raz zaginęła Patrycja Kania z Żor - policja prosi o pomoc !

66 609769

Redakcja

20 marca 2020

Policjanci z Żor proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu 44-letniej Patrycji Kani, która zaginęła po raz kolejny.

Od wczoraj policjanci poszukują zaginionej 44-letniej Patrycji Kani. Ustalenia wskazują na to, że o godz. 8.30 (w czwartek) wyszła do apteki. Niestety kobieta nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Zaginiona choruje na schizofrenię.

Pani Patrycja Kania ubrana była w granatowe spodnie jeansowe, bordowy sweter, w szarą, zimową kurtkę z kapturem zapinaną na zamek i ciemne sportowe buty. Miała plecak w kolorze czarno-biało-brązowym oraz posiadała telefon komórkowy i małe, przenośne radio ze słuchawkami.

Rysopis zaginionej:

wzrost ok. 175 cm

wiek w wyglądu ok. 40 lat

szczupła budowa ciała

lekko przygarbiona

oczy zielone

twarz mocno zaczerwieniona

włosy krótkie, z pasemkami w kolorze blond oraz siwe

Kobieta może przebywać w pobliżu kościołów, czy innych miejsc kultu religijnego z uwagi na to, że jest osobą bardzo pobożną.

Wszelkie informacje na temat zaginionej można przekazywać telefonicznie pod numerem telefonu: 47 8553 200, 47 8553 381 lub 112, bądź też na adres e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl

 

Foto: Komenda Miejska Policji w Żorach

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.4µg/m3 PM2.5: 5.8µg/m3