Zaporowa petla 8

Redakcja

2 listopada, 2021

Miasto Wisła przy współpracy z Hotelem Aries ruszyło z kolejnym projektem w ramach aplikacji KompasGo - będzie to „Zaporowa Pętla”. To już trzecia propozycja trasy, dzięki której będzie można zobaczyć nowe, niezwykłe miejsca w Wiśle z pomocą tejże aplikacji.

Po kilku już miesiącach funkcjonowania aplikacji „KompasGo”, widzimy potrzebę tworzenia nowych ścieżek. Dotychczasowa frekwencja i zainteresowanie istniejących już tras, motywuje nas do dalszego  działania. Stąd pomysł na stworzenie trasy, która prowadzić będzie naszych turystów w regiony Cieńkowa, Doliny Białej Wisełki i zapory w Czarnem. Trasa jest zróżnicowana i niezwykle malownicza, także warto ją „zdobyć”

mówi Tadeusz Papierzyński z Urzędu Miejskiego w Wiśle.

Jak do tej pory, uczestnicy chwalą sobie pomysł działania samej aplikacji, a zwłaszcza możliwość wybory tras, które są bardzo zróżnicowane.

Aktualnie na terenie Wisły obowiązują dwie główne trasy oraz wspólny projekt z Ustroniem – „Zdobywamy Szczyty”. 

Z opinii jakie turyści pozostawiają po ukończeniu tras wynika, że ta forma zwiedzania cieszy się dużą popularnością. Dlatego powstał kolejny, nowy projekt w okolicach dawnego domu turysty PTTK „Nad Zaporą”, gdzie obecnie miejsce ponownie odzyskało swój dawny blask i po remoncie funkcjonuje tam Hotel Aries.

Opinie ,które otrzymujemy od użytkowników są w ogromnej większości bardzo pozytywne i dają nam dużą motywację do tworzenia nowych tras. Chcąc urozmaicić dotychczasowe propozycje  stworzyliśmy ścieżkę o dość nietypowej nazwie … „Zaporowa Pętla” – to niezwykle malownicza trasa łącząca skocznię Adama Małysza, szczyt Cieńkowa oraz Jezioro Czerniańskie z zaporą”

tłumaczy Rafał Kamiński, autor aplikacji.

To, co najbardziej się podoba użytkownikom, to specyficzny tryb działania aplikacji, polegający na odkrywaniu ciekawych miejsc punkt za punktem.

Jest nam znane najbliższe miejsce, które musimy „odbić”, natomiast nie wiemy, gdzie program pokieruje nas dalej.

Ta niewiadoma jest właśnie głównym motywatorem zaangażowania uczestników do odkrywania kolejnych miejsc. Dodatkowo ciekawe opisy każdego z miejsc oraz stare fotografie uzupełniają pozytywny oddźwięk. Uczestnicy chętnie korzystają z kuponów rabatowych na wybranych punktach oraz otrzymują nagrody za przejście każdej z tras.

Aplikacja „KompasGo” już odniosła sukces wśród naszych gości. Jak sami tłumaczą - to jak wyjście w góry ze swoim indywidualnym przewodnikiem, który oprócz prowadzenia nas krok po kroku po beskidzkich szlakach dostarcza nam bardzo interesującą wiedzę o odwiedzanych miejscach. KompasGo świetnie uzupełnia naszą ofertę dla gości chętnych na górskie wyprawy

mówi Paweł Skoczylas, Dyrektor Aries Hotel & SPA Wisła.

Jeżeli macie ochotę na poznanie nowych zakątków Wisły i zobaczenie miejsca skąd wypływa nasza królowa polskich rzek, zapraszamy serdecznie do „zaliczenia” nowej trasy.

 

Źródło: UM Wisła

Zaporowa petla 2

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.1µg/m3 PM2.5: 6.7µg/m3