Kilkudniowy zarost, a może broda? Chorzowski złodziej twierdzi, że są już passe

40 718001 g

Redakcja

26 lipca, 2022

Jeszcze do niedawna Panowie z chęcią udawali się do barberów by pielęgnować swój zarost i go stylowo zapuszczać. Złodziej z Chorzowa najwyraźniej nie zgadza się z modą na brody u mężczyzn, gdyż ukradł z drogerii... maszynki do golenia.

Chorzowscy policjanci poszukują mężczyzny, który w dniach 15 i 18 czerwca 2022 roku w drogeriach przy ul Kościuszki i Parkowej dokonał kradzieży maszynek do golenia. Złodziej nie zadowolił się jednak najtańszymi jednorazówkami marki własnej, w końcu jak dbać o wygląd to porządnie. Wyniósł więc ze sklepu 5 markowych maszynek o łącznej wartości 850 zł. 

Wiadomo oczywiście, że o schludny wygląd należy dbać, niestety jednak ten nietypowy "zakup" mężczyzny zarejestrował monitoring i doskonale możemy się przyjrzeć jego twarzy (bez zarostu). Pozostaje więc pytanie - co złodziej chce golić tymi pięcioma maszynkami? Być może na to pytanie odpowiedzą chorzowscy policjanci, którzy proszą o pomoc w rozpoznaniu złodzieja. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z Referatu ds Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie nr tel. 47 85 452 55, lub pod adresem e-mail: prewencja@chorzow.ka.policja.gov.pl

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 42.1µg/m3 PM2.5: 33.0µg/m3