Kidawa-Błońska dzisiaj w powiecie zawierciańskim

Kidawasejm

Redakcja

20 czerwca, 2022

Trzy spotkania z politykami Koalicji Obywatelskiej, w tym z Małgorzatą Kidawą-Błońską w powiecie zawierciańskim. Działacze opozycyjni odwiedzą Łazy, Zawiercie i Ryczów.

Działacze Platformy Obywatelskiej kontynuują objazd po Polsce. To odpowiedź na podobną akcję ogłoszoną przez Jarosława Kaczyńskiego dwa tygodnie temu. W powietrzu czuć już wybory, chociaż do parlamentarnych i samorządowych oficjalnie pozostał ponad rok. 

Tym razem politycy Platformy Obywatelskiej w ramach akcji "#1000spotkań" odwiedzą powiat zawierciański. Wśród uczestników zapowiedziano działaczy z województwa śląskiego: Wojciech Saługa, Mateusz Bochenek, Barbara Dolniak i Beata Małecka-Libera. Gościem specjalnym spotkań w powiecie zawierciańskim będzie była kandydatka w wyborach prezydenckich RP Małgorzata Kidawa-Błońska.

Seria poniedziałkowych spotkań z mieszkańcami powiatu zawierciańskiego rozpoczyna się o godzinie 11:00 w Łazach w budynku KTS. Następnie o 15:30 politycy przyjadą Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu, a wieczorem o 18:00 odwiedza Ryczów, gdzie spotkają się z mieszkańcami w budynku OSP.

 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.0µg/m3 PM2.5: 8.3µg/m3