Kebab w Katowicach? To tylko Amir Kebab!

Amir kebab Katowic pyszne.pl

Redakcja

19 maja, 2023

Amir Kebab w Katowicach to już kultowe miejsce na gastronomicznej mapie stolicy województwa śląskiego. Mieszkańcy aglomeracji śląskiej prawie codziennie mają szansę zobaczyć na ulicach swoich miast samochody z logiem Amir Kebab i ich kierowców, którzy zrobią wszystko, żeby dotrzeć z zamówieniami do swoich klientów jak najszybciej. A w jaki sposób zamówić jedzenie z Amir Kebab? Z pomocą przychodzi Pyszne.pl!

„Knajpy z kebabami” pojawiają się jak grzyby po deszczu – to fakt. Zwłaszcza w Katowicach. Ale Amir Kebab znają i polecają wszyscy fani mięsnego dania z Bliskiego Wschodu. Świeże składniki, szeroka oferta, a także wyjątkowy lokal w samym centrum Katowic, który w żaden sposób nie przypomina stereotypowej „budki z kebabem”. Wchodząc do Amir Kebab przy ul. 3 maja w Katowicach wiemy, że jesteśmy w miejscu, w którym dostaniemy to, czego oczekujemy!

Trudno spotkać kogokolwiek, kto nie był zadowolony z zamówienia w Amir Kebab. Nawet wegetarianie znajdą coś dla siebie: sałatki i falafel. Amir Kebab w Katowicach jest uwielbiany jeszcze z jednego, ważnego powodu: godziny otwarcia w piątek i sobotę. To właśnie ten lokal jest miejscem, gdzie tysiące osób co weekend rozpoczyna i kończy swoje imprezy. Trasa kebabowych pielgrzymek jest prosta: Amir – kluby/Mariacka – Amir. Dobrze przygotowany kebab dodaje energii na nocne szaleństwo, a nad ranem pozwala wrócić do łóżka po całonocnej balandze.

Wyniki i oceny klientów mówią same za siebie. W Google Amir Kebab w Katowicach ma ponad 4 tysiące pozytywnych opinii. Ale to nie wszystko. Amir otrzymał nagrodę Pyszne.pl Awards 2022 dla najlepszej restauracji województwa śląskiego! Bo przecież siłą tej restauracji jest dostawa. Własna flota samochodów oraz współpraca z dostawcami Pyszne.pl są gwarancją dostarczenia ciepłego kebaba pod drzwi. Nawet przy największym oblężeniu!

Amir Kebab i dostawa? Nic prostszego!

Ocena katowickiego Amir Kebab na Pyszne.pl to 4,8/5. To jeden z najlepszych wyników w całej Polsce! Wystarczy złożyć zamówienie za minimum 30 złotych, dorzucić 8 złotych za dowóz i po krótkim czasie oczekiwania możemy cieszyć się wysokiej jakości kebabem. Pyszne.pl daje też możliwość ustawienia konkretnej godziny dostawy. Kończymy pracę o godzinie 16? Wiemy, że będziemy w domu/mieszkaniu o 17? Nic prostszego. Wybieramy Pyszne.pl wybieramy to wszystko, co chcemy od Amir Kebab, ustawiamy godzinę naszego powrotu i jesteśmy pewni, że po pracy nie będziemy siedzieć z pustym żołądkiem.

Ale to nie wszystko. W piątkowy wieczór zostajemy ze znajomymi na domówce? Amir Kebab poprzez Pyszne.pl oferuje darmowy dowóz dla zamówień powyżej 100 złotych!

Oczywiście nie można zapomnieć o dodatkowej funkcji najpopularniejszej aplikacji do zamawiania jedzenie w Polsce. Pickup, czyli odbiór w lokalu. To również oferuje Amir Kebab! Spieszymy się na pociąg w Katowicach, a na dodatek burczy w brzuchu? Kilka chwil i poprzez Pyszne.pl zamówimy jedzenie w Amir Kebab do osobistego odbioru PKP! Po drodze wchodzimy do lokalu, który znajduje się zaledwie 250 metrów od dworca, odbieramy kebaba i po 2-3 minutach jesteśmy już w pociągu z naszym zamówieniem.

Amir Kebab w Katowicach uczestniczy też w programie pieczątek Pyszne.pl, które później można wymienić na przykład na kody rabatowe. Wystarczy kilka zamówień, żeby kolejnym razem zamówić kebaba w naprawdę dobrej cenie. Nic prostszego!

Głodny? Czy ktoś powiedział Amir Kebab i Pyszne.pl?

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 46.1µg/m3 PM2.5: 36.8µg/m3