Kajetan Kajetanowicz wraz z żoną edukowali o bezpieczeństwie na drodze

35 745178

Redakcja

15 lutego, 2023

Jak można ciekawie spędzić święto zakochanych? Pokazali to Kajetan Kajetanowicz i jego żona Aneta. W Walentynki uczyli innych o bezpieczeństwie na drodze. 

Walentynkowa akcja w samym centrum Bielska-Białej. Znany kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz wraz z żoną Anetą towarzyszyli policjantom z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. 

- Specjalna strefa bezpieczeństwa powstała nieprzypadkowo obok pomnika „Reksia”, gdzie ruch pieszych jest największy. Hasło akcji „Zakochani w Bezpieczeństwie” promowali nowożeńcy: Kajetan Kajetanowicz wraz z żoną Anetą. Rozmawiając z przechodniami i rowerzystami, rajdowiec wręczał kobietom kwiaty, a Pani Aneta obdarowywała wszystkich odblaskowymi gadżetami - relacjonuje bielska komenda.

Podczas akcji wielokrotnie podkreślano, że każdy ma dla kogo żyć, bo życie jest najcenniejszym darem. Tylko w styczniu tego roku na śląskich drogach w 68 wypadkach z udziałem pieszych rannych zostało 65 osób, a 4 zginęły.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

5 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.5µg/m3 PM2.5: 7.9µg/m3