Jarosław Kaczyński przyjedzie do Katowic i Jastrzębia-Zdroju

Kaczynskizywiec

Redakcja

19 listopada 2022

Prezes Prawa i Sprawiedliwości wraca na swoją trasę objazdową po Polsce, podczas której spotyka się z "mieszkańcami" wsi, miasteczek oraz większych miast. Kaczyński ponownie odwiedzi województwo śląskie.

Jarosław Kaczyński w połowie października przyjechał "spotkał się z mieszkańcami" Myszkowa i Częstochowy. Chociaż większość chętnych mieszkańców tych miast nie zostało wpuszczonych na te wydarzenia. Oba spotkania obstawiła policja, która miała co robić zwłaszcza w Częstochowie.

Tydzień temu Jarosław Kaczyński odwiedził południe województwa śląskiego. Ponownie znaczne siły policji musiały pilnować porządku w Bielsku-Białej oraz Żywcu. I również wtedy pierwszeństwo udziału mieli działacze partyjni oraz zapisani sympatycy PiS.

Teraz Jarosław Kaczyński w końcu odwiedzi "prawdziwy" Górny Śląski. W sobotę 19 listopada przyjedzie do Katowic, gdzie spotkanie w Muzeum Śląskim zaplanowano na godzinę 14:00. O 17:30 prezes PiS ma pojawić się w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie spotkanie zorganizowane zostanie w Zespole Szkół nr 6. To może być naprawdę pracowity dzień dla... policji. Wiele osób pamięta niedawne słowa Kaczyńskiego o śląskim węglu. Prezes PiS uznał, że czarne złoto z naszego regionu jest słabszej jakości i nie opłaca się jego wydobycie. Czy wytłumaczy się ze swojej wypowiedzi? 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.5µg/m3 PM2.5: 10.9µg/m3