Imprezowy weekend w regionie! 10 wydarzeń dla dorosłych!

Event party 3005668 1280 1

Redakcja

18 października, 2019

Piątek, piąteczek, piątunio - czyli początek weekendu. Warto sprawdzić, gdzie można spędzić ciekawie weekend!

1. Klub Pomarańcza

To będzie naprawdę gorący weekend w Pomarańczy! Najpierw w piątek grupa Twisterz zadba, aby wszyscy zapamiętali ten wieczór na lata. Zaś w sobotę klub zaprasza na swoje 9. urodziny! Impreza pod tajemniczą nazwą "Oczekuj niemożliwego" ma zagwarantować wszystkim gościom wyśmienitą zabawę.

2. Energy 2000

Fanów mocniejszych beatów zapraszamy w piątek do Energy 2000! Impreza w stylu hardstyle ma być przedsmakiem festiwalu z udziałem Code Black vs Toneshifterz. Zaś w sobotę każdy singiel otrzyma szansę znalezienia miłości na całe życie, podczas imprezy "Single Party".

3. Klub Spiż

5 barów, 4 sale - czyli super piątek w Klubie Spiż! 18 października przy ul. Opolskiej zagra gość specjalny - Matson! W sobotę każdy będzie "spiżowym mocnym". Panie podczas obu imprez wejdą za darmo do 22:00. 

4. Bavitto

Klub przy Placu Miarki zaprasza na piątkową Sałatkę Muzyczną! Dobrze rokująca impreza ma dla was dwa parkiety muzyczne, na których zatańczycie zarówno do współczesnych hitów, jak i do prawdziwych klasyków. W sobotni wieczór Bavitto zaprasza na "Sobotnie tany tany"  - czyli hip-hop i taneczne hity z lat 70-tych i 80-tych.

5. Quefestival 

Zostały ostatnie bilety na to święto rapu w katowickim Spodku. Quebonafide oraz zaproszeni goście są już gotowi, aby w sobotnią noc dać show, którego fani hip-hopu nigdy nie zapomną. Wystąpią m.in. Kartky, Guzior, PlanBe, Deys, Szesnasty. 

6. Gliwicka Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości

Dwudziesta trzecia edycja Gliwickiej Giełdy Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości doskonale znana już mieszkańcom miasta i okolicznych miejscowości. Dwa razy do roku (edycja wiosenna i jesienna) przyciąga zarówno pasjonatów minerałów, jak i entuzjastki ceniące biżuterię w dobrym guście. Giełda organizowana jest w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Górnych Wałów nieopodal gliwickiego rynku, zapewniając wystawcom dobrą logistykę, a odwiedzającym doskonałą alternatywę do spędzenia czasu w okolicach klimatycznej starówki. Początek w sobotę o godz. 10 w Hala Górnych Wałów. 

7. Festiwal Piwa, Wina i Cydru w Galerii Szyb Wilson

Festiwal piwa, wina i cydru po raz drugi w Katowicach!

Będziecie mieli okazje w jednym miejscu spróbować przeróżnych napojów rzemieślniczych. Chmiel, winogrona, jabłka i wiele innych to temat przewodni podczas tych dni! Wystawcy z pasją opowiedzą o tworzeniu swoich wyrobów, na przykład o tradycyjnych metodach warzenia kraftowego piwa.

Ugasicie pragnienie wysokiej klasy trunkami, a głód zaspokoi impreza towarzysząca, której temat poznacie niebawem. Śledźcie wydarzenie, ponieważ szykuje się weekend samych niespodzianek! Wstęp bezpłatny! Początek w sobotę o godz. 12.

8. Disco na lodowisku

Wieczorna ślizgawka połączona z muzyką. Wszystkich miłośników muzyki DISCO zapraszamy na świetną zabawę! Bilet ulgowy przysługuje tylko dzieciom i młodzieży do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Miejsce imprezy: Lodowisko Satelita - sobota 19:30. 

9. Gliwicka giełda płytowa

Od ABBY ….. po ZZ Top, od alternatywy i ambientu przez muzykę poważną, heavy metal po muzykę dyskotekową. Od muzyki elektronicznej po muzykę akustyczną. Od muzyki dawnej po absolutne nowości. Na Gliwickiej Giełdzie Płytowej ważne są także dyskusje o płytach i muzyce. To bardzo ważna część naszych comiesięcznych spotkań! Bądźcie z nami! To między innymi dzięki Wam społeczności Gliwickiej Giełdy Płytowej Klub Studencki Spirala odzyskał swój dawny blask!
Początek już 20 października o godzinie 11.00 - adres zawsze ten sam Klub Studencki Spirala ul. Pszczyńska 85.

10.  "Seks dla opornych"

Długoletnie małżeństwo postanawia wyjechać na weekend do eksluzywnego hotelu, by ożywić swój związek. Biorą ze sobą egzemplarz popularnego poradnika małżeńskiego pt. "Sex dla opornych". Jak mąż przyzwyczajony do wizerunku poczciwej żony i kochającej matki zareaguje na widok tejże cedzącej niecenzuralne słowa i odzianej w strój tzw. dominy rodem z filmu dla dorosłych? Co kryje się pod powierzchnią weekendu, który ma przywrócić małżonkom dawny wigor i pożądanie? Kolejne gry i zabawy pary są pretekstem do głębokiej rozmowy  w poszukiwaniu tego, co łączy i niwelowaniu tego, co dzieli.
Reżyseria: Piotr Wiśniewski, Obsada: Marta Marzęcka-Wiśniewska, Dariusz Wiktorowicz - Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Spizowa moc

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

8 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 24.3µg/m3 PM2.5: 20.1µg/m3