Ladnegory

Redakcja

11 lutego 2020

Sabina nie sprzyja turystom oraz narciarzom, którzy chcieliby spędzić wolny czas w Beskidach. W poniedziałek Szczyrkowski Ośrodek Narciarski zamknął swoje trasy do odwołania.

Według prognozy pogody, w Beskidach nadal wieje silny wiatr - w porywach nawet do 100 km/h. Wilgotność jest na poziomie około 90 procent. Możliwe są opady ściegu i śniegu z deszczem. 

Czarne prognozy pogody sprawdziły się. Porywy wiatru przekraczają 100 km/h i niestety z tego powodu ośrodek zostaje zamknięty do odwołania. Działa Arena Maxiland w Czyrnej - dla osób stawiających pierwsze kroki na nartach lub desce. 

Wszelkie zmiany będziemy podawać na bieżąco.

Przepraszamy za niedogodności.”

szczyrkowski ośrodek narciarski

CZYTAJ TAKŻE - Skoczkowie z Beskidów na podium

Jeden z głównych ośrodków narciarskich w Szczyrku od poniedziałku jest zamknięty do odwołania. Komunikat nadal widnieje na stronie resortu. GOPR ostrzega również przed możliwymi lawinami. Na pobliskiej Babie Górze utrzymano drugi poziom zagrożenia lawinowego. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.4µg/m3 PM2.5: 5.8µg/m3