Grzegorz Płaczek

Grzegorz placzek

Redakcja

12 września, 2023

Sylwetka kandydata na posła w okręgu nr 31 Grzegorza Płaczka. Dowiedz się kim jest i czym się zajmuje.

Grzegorz Płaczek, kandydat na posła z KW Konfederacja Wolność i Niepodległość w okręgu katowickim. Kim jest, czym się zajmuje?

Grzegorz Płaczek urodził się w 1978 roku. Posiada wykształcenie wyższe. Absolwent Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, gdzie z wyróżnieniem ukończył studia na kierunku zarządzanie i marketing. Studiował też w USA na The Ohio State University. Odbył również Studia Doktoranckie Nauk Ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest Prezesem Fundacji Nowe Spektrum. W przeszłości pracował m.in. jako główny specjalista w Ministerstwie Nauki i Informatyzacji, jako Ekspert przy Dyrekcji Generalnej ds. Przedsiębiorstw w Unii Europejskiej, doradca prezesa w JBC Audit&Consulting w Warszawie, wykładowca w Akademii Nikona oraz Ambasador marki Nikon w Polsce. Laureat Ogólnopolskiego Konkursu e-Biznesowego ePlan „Strategia e-biznesowa dla przedsiębiorstwa” oraz laureat nagrody Fundacji im. Hugo Kołłątaja dla szczególnie uzdolnionych studentów śląskich uczelni.

    Działalność polityczna

    W wyborach parlamentarnych w 2023 roku jako kandydat niezależny startuje z 1 miejsca na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość w okręgu nr 31 obejmującym powiat bieruńsko-lędziński oraz miasta na prawach powiatu: Chorzów, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy.

    Grzegorz Płaczek kontakt:

    tel. +48452093861

    e-mail: grzegorz@grzegorzplaczek.pl

    Poprzedni artykuł

    Następny artykuł

    10 o

    katowice

    Wspaniałe powietrze!

    PM10: 14.0µg/m3 PM2.5: 11.0µg/m3