Groźne zderzenie osobówki z ciągnikiem. Trzy osoby trafiły do szpitala

47 725208

Redakcja

21 września, 2022

Do groźnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 43 w Zajączkach Drugich. Kierowca bmw najechał na tył jadącego w tym samym kierunku ciągnika rolniczego. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

Do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym doszło na drodze krajowej nr 43 w miejscowości Zajączki Drugie.

Na miejsce skierowano policjantów z kłobuckiej drogówki, którzy wstępnie ustalili, że jadący w kierunku miejscowości Szarki, 25-letni kierowca bmw, mieszkaniec powiatu częstochowskiego, najechał na tył jadącego w tym samym kierunku ciągnika rolniczego ursus, którym kierował 37-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego”

podała KPP w Kłobucku.

Jak informuje policja, kierowca samochodu osobowego był trzeźwy, natomiast kierowca ciągnika znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że w organizmie 37-latka było 0,25 promila alkoholu.

Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie pasażerki bmw oraz kierowca ciągnika, którzy z miejsca zdarzenia zostali zabrani do częstochowskiego szpitala na szczegółowe badania.

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają kłobuccy kryminalni, którzy w toku postępowania między innymi skorzystają z opinii biegłego sądowego z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych.

Bezpośrednio po zderzeniu droga krajowa nr 43 byłą całkowicie zablokowana. 

Źródło: KPP w Kłobucku

47 725209

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.5µg/m3 PM2.5: 11.4µg/m3