Gratka dla miłośników motocykli. Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Bytomiu

Invanders 5

Redakcja

18 kwietnia 2023

Będzie głośno! W sobotę 22 kwietnia motocykliści otworzą sezon w Bytomiu. Na uczestników wydarzenia czekać będzie parada motocyklowa, przejazd ulicami miasta oraz prezentacja motocykli na bytomskim Rynku. 

Otwarcie Sezonu Motocyklowego rozpocznie się zbiórką o 10:30 w okolicach szybu „Krystyna” dawnej KWK „Szombierki”, skąd motocykliści około godz. 11:00 rozpoczną przejazd ulicami Bytomia przez Bobrek, Karb, Rozbark a następnie na bytomski Rynek, gdzie o 11:45 będzie można zobaczyć rożne modele motocykli. Tam również motocykliści będą mogli zapisać się na Poker Run, czyli motocyklowy przejazd rekreacyjny w formie biegu na orientację, który rozpocznie się o 13:00. Organizatorami wydarzenia są członkowie klubu Invanders MC Poland.

Club Invanders MC Poland włącza się aktywnie w wiele charytatywnych akcji w Bytomiu. Członkowie klubu brali już udział między innymi w akcji „Motoserce”, podczas której organizowano zbiórkę krwi połączoną z paradą motocyklową, występami muzycznymi i innymi atrakcjami, a także zbiórkę charytatywną w ramach akcji „Motomikołaje”. W 2010 roku wyremontowali pomieszczenia ClubHaus przy ul. Brzezińskiej 27, który stał się ich siedzibą.


powiązane artykuły:

OTWARCIE ŚLĄSKIEGO SEZONU MOTOCYKLOWEGO
Lifestyle 13 kwietnia 2023

Miasto Szczyrk po raz kolejny zaprasza na organizowane w naszym regionie Otwarcie Sezonu

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.9µg/m3 PM2.5: 4.3µg/m3