Grarantanna! Ministerstwo zaprasza do gry w Minecraft!

Minecraft min cyfryzacji zacheca do gry

Redakcja

22 marca 2020

Ministerstwo Cyfryzacji wychodzi z inicjatywą, która ma urozmaicić dzieciom i młodzieży czas spędzany w domach. Punktualnie o godzinie 12:00 wystartowała jedna z najpopularniejszych gier czyli Minecraft!

Wolne od szkoły i nieplanowany pobyt w domu nie muszą być nudne. Po pierwsze - warto wykorzystać ten czas na… naukę. I tutaj polecamy Wam naszą stronę www.gov.pl/zdalnelekcje Tak, tak – to nie są ani ferie, ani wakacje... Po drugie, kiedy już się pouczycie, zapraszamy na GRARANTANNĘ! Codziennie znajdziecie tutaj różne propozycje aktywności, dzięki którym czas w domu minie szybko i aktywnie. - czytamy na stronie grarantanna.pl 

Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało szereg ciekawostek, quizów i gier logicznych na każdy dzień. Codziennie można dołączyć do nowych, tak by móc spędzić czas w domu w sposób kreatywny.

Dzisiaj punktualnie o 12:00 rozpoczną się zmagania w Minecraft. 

Każdy uczestnik do dyspozycji będzie miał działkę 60x60, niezbędne materiały budowalne i nieskończony pokład kreatywności. Budować można samemu lub dzielić zabawę ze znajomymi. Aby wziąć udział w zabawie należy zapoznać się z regulaminem i załącznikiem “Jak dołączyć do zabawy”, wypełnić formularz i skopiować adres serwera gry Minecraft.

więcej pod linkiem: 

https://www.grarantanna.pl/?fbclid=IwAR0tJqpwKKoitdOFokq1cul4zPxbjYmHguMsKE3xMJL8GpgwDlWIjjvYeSM#minecraft

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

24 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.5µg/m3 PM2.5: 4.0µg/m3