Grały ligi regionalne. Sprawdź wszystkie wyniki IV i V ligi!

Start ligi PAP

Redakcja

24 sierpnia, 2020

Za nami najważniejszy mecz klubowy w sezonie. Finał Ligi Mistrzów, w którym lepszy okazał się Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie, przyniósł wiele emocji. Nie mniej przyniosły także spotkania IV i V ligi w naszym regionie. Poniżej prezentujemy wyniki ostatniej, weekendowej, kolejki ligowej we wszystkich grupach z naszego województwa.

Haiz IV liga, grupa: śląska I

Przemsza Siewierz - PAUZA    
Znicz Kłobuck 1-0 Szombierki Bytom
Śląsk Świętochłowice 0-1 Polonia Łaziska Górne
RKS Grodziec 4-2 Ruch Radzionków
Gwarek Ornontowice 2-0 MKS Myszków
Drama Zbrosławice 1-2 Sarmacja Będzin
Szczakowianka Jaworzno 0-5 Warta Zawiercie
AKS Mikołów 0-1 Raków II Częstochowa
Unia Kosztowy 1-0 Unia Dąbrowa Górnicza

Haiz IV liga, grupa: śląska II

Iskra Pszczyna 0-1 MRKS Czechowice-Dziedzice
Orzeł Łękawica 2-3 Kuźnia Ustroń
Unia Książenice  6-2 LKS Czaniec
Odra Centrum Wodzisław Śląski - PAUZA    
GKS Radziechowy-Wieprz 2-1 GKS II Tychy
Unia Turza Śląska 2-6 Odra Wodzisław Śląski
Jedność 32 Przyszowice 0-2 LKS Bełk
Spójnia Landek 1-1 Rozwój Katowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-0 Drzewiarz Jasienica

Klasa okręgowa, grupa: śląska I - I (Bytom)

Odra Miasteczko Śląskie - PAUZA
Sokół Orzech 1-2 Orzeł Miedary
Olimpia Boruszowice 1-1 Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni Kozłowa Góra 0-1 Unia Strzybnica
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 0-4 Silesia Miechowice

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska I - II (Zabrze)

Przyszłość Ciochowice 3-3 ŁTS Łabędy
Burza Borowa Wieś 2-0 Concordia Knurów
KS 94 Rachowice 2-5 Piast II Gliwice
Gwiazda Chudów 4-1 Tęcza Wielowieś
Sośnica Gliwice 0-2 Czarni Pyskowice

Klasa okręgowa, grupa: śląska II - I (Częstochowa-Lubliniec)

Warta Mstów 5-0 Grom Cykarzew
Lotnik Kościelec 2-2 Stradom Częstochowa
Unia Rędziny 5-0 Sparta Szczekociny
Zieloni Żarki 7-0 Gmina Kłomnice
Piast Przyrów 3-1 Orzeł Kiedrzyn

Klasa okręgowa, grupa: śląska II - II (Częstochowa-Lubliniec)

Sparta Lubliniec 1-4 MLKS Woźniki
Promień Glinica - KS Panki - odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Kamyk 3-0 Olimpia Truskolasy
Liswarta Krzepice 2-1 Unia Kalety
Jedność Boronów 1-1 Amator Golce

Klasa okręgowa, grupa: śląska III - I (Racibórz)

Silesia Lubomia 0-1 LKS Krzyżanowice
LKS 1908 Nędza 2-0 LKS Tworków
Naprzód Borucin 1-3 KS 1905 Krzanowice
Czarni Gorzyce 3-4 Dąb Gaszowice
Unia Racibórz 2-1 Zameczek Czernica

Klasa okręgowa, grupa: śląska III - II (Rybnik)

Polonia Łaziska Rybnickie 0-3 Pierwszy Chwałowice
Granica Ruptawa 3-0 MKS Czerwionka
Płomień Połomia 3-2 Forteca Świerklany
Rymer Rybnik 2-4 Gwiazda Skrzyszów
Polonia Marklowice 4-2 MKS 32 Radziejów

Klasa okręgowa, grupa: śląska IV - I (Katowice)

Górnik 09 Mysłowice 0-4 Podlesianka Katowice
Wawel Wirek 1-3 Sparta Katowice
Naprzód Lipiny - PAUZA
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1-1 MK Górnik Katowice
Urania Ruda Śląska - Orzeł Mokre - odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS II Katowice - Pogoń Imielin - odwołany

Klasa okręgowa, grupa: śląska IV - II (Sosnowiec)

Błękitni Sarnów 3-0 Górnik Piaski
Cyklon Rogoźnik 3-3 Unia Ząbkowice
Ostoja Żelisławice 0-3 Niwy Brudzowice
Źródło Kromołów 0-3 Górnik Wojkowice
Tęcza Błędów 3-5 Zagłębie II Sosnowiec

Klasa okręgowa, grupa: śląska V - I (Bielsko-Biała-Tychy)

LKS Łąka 5-2 ZET Tychy
LKS Studzienice 2-2 Rekord II Bielsko-Biała
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3-3 MRKS II Czechowice-Dziedzice
LKS Wisła Wielka - PAUZA    
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Czarni Jaworze

Klasa okręgowa, grupa: śląska V - II (Bielsko-Biała-Tychy)

Pasjonat Dankowice 3-1 KS Bestwinka
Sokół Wola 2-4 LKS Bestwina
Ogrodnik Cielmice 0-1 GTS Bojszowy
MKS Lędziny 5-0 Piast Bieruń Nowy
Pionier Pisarzowice 3-1 Przełom Kaniów

Klasa okręgowa, grupa: śląska VI - I (Skoczów)

Cukrownik Chybie 4-1 Olimpia Goleszów
LKS 99 Pruchna 3-2 WSS Wisła
Tempo Puńców 7-1 LKS Pogórze
Spójnia Zebrzydowice 0-0 Wisła Strumień
Błyskawica Drogomyśl 3-4 Beskid 09 Skoczów

Klasa okręgowa, grupa: śląska VI - II (Żywiec)

LKS Ujsoły - PAUZA    
Metal Węgierska Górka 5-0 Góral Istebna
Czarni-Góral Żywiec 4-1 Podhalanka Milówka
Koszarawa Żywiec - Soła Rajcza - odwołany
Bory Pietrzykowice 4-2 Skałka Żabnica

Źródło: 90minut.pl

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

4 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.4µg/m3 PM2.5: 10.5µg/m3