Gliwickie Dni Fantastyki 2022. Przenieś się w świat nieskończonych przygód, magii i bohaterów

Cosplay g1898fc3ee 1920

Redakcja

14 października 2022

W dniach 14 do 16 października trwać będą Gliwickie Dni Fantastyki. Arena Gliwice otworzy swoje podwoje przed miłośnikami rozrywki spod znaku magii i miecza.

Niekończące się przygody, dzielni bohaterowie i szczypta magii – to przepis na fantastyczny weekend w Gliwicach. Podczas trzydniowego Konwentu Fantastyki w Arenie Gliwice będzie okazja, by spotkać potężne czarodziejki, nikczemnych orków i niezwyciężonych rycerzy, czyli cosplayerów w wyjątkowych przebraniach.

Na miłośników kultowego filmu „Powrót do przyszłości” będzie czekał najprawdziwszy DeLorean! Nie zabraknie też stoisk wystawców, paneli dyskusyjnych i najlepszych gier.

Otwarty dla każdego i bogato wyposażony games room, zapewni rozrywkę podczas konwentu lub w czasie oczekiwania na najciekawsze prelekcje — jednocześnie pozwalając zapoznać się z klasyką i nowościami na rynku gier planszowych.

Podczas wydarzenia planowany jest przyjazd wielu znakomitych gości i twórców związanych z szeroko pojętą fantastyką — pisarzy, grafików, youtuberów.

Bilety na Gliwickie Dni Fantastyki są dostępne w portalu Eventim. Organizatorami imprezy są studenci Politechniki Śląskiej. Wydarzenie objął patronatem prezydent Gliwic Adam Neumann.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

2 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.8µg/m3 PM2.5: 7.7µg/m3