“Elką na Śląski”-romantyczna przejażdżka gondolą i kolacja z widokiem na murawę. Spędź Walentynki w Parku Śląskim

Elka na Slaski

Redakcja

28 stycznia, 2022

Z okazji dnia zakochanych Stadion Śląski razem z Parkiem Śląskim zapraszają wszystkie pary na romantyczną przejażdżkę gondolą i kolację z widokiem na murawę.

14 lutego w godzinach od 17:30 do 18:00 wszyscy zakochani będą mogli skorzystać z wyjątkowego pakietu, który obejmuje przejazd Elką dla dwóch osób oraz wykwintną kolację w loży VIP na Stadionie Śląskim, która będzie serwowana od godziny 19:00.

W dzień Walentynek, w ramach zakupionego biletu para będzie mogła przejechać się koleją linową „Elka”, której trasa wiedzie od Stadionu Śląskiego, aż do wesołego miasteczka i z powrotem (przejazd trwa 60 minut). Każda z par otrzyma niespodziankę w formie walentynkowego gadżetu, gorącą czekoladę oraz słodki upominek. Dla upamiętnienia tych przyjemnych chwil, profesjonalny fotograf każdej parze zrobi pamiątkowe zdjęcie w specjalnie przygotowanej ramce. Całość będzie dopełniona romantyczną muzyką, dekoracjami walentynkowymi oraz klimatycznym oświetleniem na każdej ze stacji.

Po przejażdżce gondolą na gości stadionu czekać będzie specjalnie przygotowany stolik w romantycznej aranżacji. Zakochani wieczór spędzą w loży VIP tylko we dwoje. Profesjonalna obsługa poda zmysłowe dania zarówno w wersji klasycznej, jak i wegańskiej – a wszystko to z możliwością dostosowania do kulinarnych upodobań pary.

Oferta którą przygotowaliśmy na walentynki to bez wątpienia niecodzienna okazja  do spędzenia tych wyjątkowych chwil tylko we dwoje w tak niezwykłych okolicznościach.  Każdy może zakupić pakiet
i zapewnić niespodziankę, która zapadnie w pamięci ukochanej osoby na długo”

mówił Jan Widera, Prezes Stadionu Śląskiego.

To już kolejne Walentynki w Parku Śląskim, tym razem na naszych gości oprócz możliwości romantycznej przejażdżki kolejką Elką czeka kolacja na Stadionie Śląskim. Dzięki takim wspólnym akcjom pokazujemy, że stwierdzenie „Jeden Park – wiele możliwości”, to nie tylko hasło, to przede wszystkim realne działania”

dodał Paweł Bilangowski, Prezes Parku Śląskiego.

Osoby, które będą chciały skorzystać z poszczególnych walentynkowych atrakcji mają możliwość kupienia wybranej usługi poza pakietem. Elka poza pakietem będzie kursowała od godziny 16:00 do 20:00. Zapisy ruszają 28 stycznia i trwają do 9 lutego lub do wyczerpania miejsc. Liczba pakietów jest oczywiście ograniczona.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 56.3µg/m3 PM2.5: 50.4µg/m3