Donald Tusk dzisiaj w Częstochowie, a w sobotę w Sosnowcu

Tuskbytom2

Redakcja

23 marca, 2023

Jeszcze dwa spotkania otwarte przed Donaldem Tuskiem w województwie śląskim. 23 marca odwiedzi Częstochowę, a weekend spędzi m.in. w Sosnowcu. 

Donald Tusk podróżuje po województwie śląskim. W środę odwiedził Zawiercie, gdzie spotkał się z przedsiębiorcami oraz Jaworzno, gdzie odwiedził dom pana Zbigniewa i rozmawiał z nim m.in. o rosnących cenach energii i ogrzewania.

Lider Platformy Obywatelskiej odwiedzi dzisiaj Częstochowę, gdzie spotka się z mieszkańcami w hali sportowej LO im. Sienkiewicza. Przebieg spotkania będzie najpewniej podobny do spotkań z Bytomia i Żywca. Lider PO najpierw powie trochę o swoich pomysłach na województwo śląskie i złoży pewne obietnice dla ziemi częstochowskiej. Następnie odbędzie się tura pytań od mieszkańców. 

Ale to nie koniec otwartych spotkań Tuska w regionie. Swój drugi weekend w województwie śląskim spędzi w Zagłębiu. W Sosnowcu weźmie udział w Campus Przyszłość Polska. Również w tym mieście odbędzie się już czwarte spotkanie otwarte z mieszkańcami. Zaplanowane zostało na sobotę, godzinę 17:00 w hali MOSiR przy ulicy Żeromskiego. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 15.5µg/m3 PM2.5: 14.3µg/m3