Dolina Trzmiela Tańczy, czyli muzyczna zabawa w najbliższą sobotę w Rabkolandzie!

E0d01040fd3f461ece1df8dfca1d9bd4

Redakcja

6 sierpnia 2021

Park rozrywki Rabkoland zaprasza wszystkie dzieci na wyjątkową, muzyczną zabawę “Dolina Trzmiela Tańczy”, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 7 sierpnia. Na gości Rabkolandu czekają różne atrakcje, animacje ruchowe i malowanie twarzy specjalnymi farbkami. Imprezę urozmaici koncert grupy Beti&Bobass, podczas którego najbardziej aktywni tancerze otrzymają specjalne nagrody!

Historia Pana Trzmiela zaczęła się od eksperymentu pewnego wynalazcy o imieniu Krucabomba, który miał zajmować się kwiatami swojej cioci. Nie miał on jednak pojęcia o pielęgnacji roślin, dlatego powiększył owada latającego w swojej pracowni i stworzył z niego idealnego pomocnika - Pana Trzmiela. Dzięki mądremu owadowi wszystkie kwiatki zaczęły rosnąć i rozwijać się, jak nigdy przedtem. Puchaty, zielony Pan Trzmiel do dziś sprawia, że każdy kwiat, którego się dotknie, jest większy, bardziej kolorowy i daje najlepszy miód w okolicy. Za każdym razem, kiedy któryś z mieszkańców parku ma problemy zdrowotne, prosi on o pomoc Pana Trzmiela, który raczy go uzdrawiającym miodem prosto ze swojego ogrodu w Dolinie.

Tańce i nagrody w Dolinie Trzmiela

Już w najbliższą sobotę 7 sierpnia Pan Trzmiel urządza w swojej Dolinie muzyczną zabawę dla roztańczonych dzieci i równie roztańczonych mieszkańców parku rozrywki. Razem z wesołymi trzmielami, bzyczącymi pszczołami, nakrapianymi biedronkami i innymi przyjaznymi owadami najmłodsi odwiedzający będą mogli spędzić cały dzień na wspólnym śpiewaniu i pląsaniu.

O 13.00 wystąpi grupa Beti&Bobass, która porwie gości do tańca w rytm dziecięcych piosenek i znanych hitów. Podczas koncertu najaktywniejsi tancerze będą mogli wygrać nagrody i bilety do parku Rabkoland. Na dzieci czekają także różne animacje ruchowe, malowanie twarzy specjalnymi farbkami i inne atrakcje.

Razem z Panem Trzmielem serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do odwiedzenia naszego parku, a w szczególności strefy o nazwie Dolina Trzmiela. Tam pod wodzą owadzich mieszkańców parku wspólnie rozpoczniemy całodniową taneczną zabawę. Na gości czekają różne atrakcje, a wszystkie aktywnie uczestniczące w imprezie dzieci otrzymają małe upominki od pomocników Pana Trzmiela

mówi Piotr Wiecha, właściciel parku rozrywki Rabkoland.

Rabkoland to jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Polsce, znajdujący się w miejscowości Rabka-Zdrój. Park rozpoczął działalność pod nazwą Lunapark Alibaba w 1989 roku. Od 2001 roku funkcjonuje już jako Rabkoland. W latach 2019-2020 miejsce przeszło gruntowną rewitalizację. Na terenie parku można znaleźć atrakcje dla dzieci od 1 do 12 lat, choć w ofercie Rabkolandu bardzo dobrze odnajdują się także dorośli. Urządzenia rozrywkowe są podzielone na 5 stref tematycznych: Machinarium, Dolinę Trzmiela, Góralsko Dżunglę, Wioskę Wikingów i Cyrk Luna. Wśród atrakcji Rabkolandu można wymienić: najmniejszy rollercoaster tylko dla dzieci, Latający Autobus, Wesołą Farmę, Wieżę Duch-Duch czy Kuźnię Wikingów. Na terenie parku znajduje się ponadto Muzeum Orderu Uśmiechu. Więcej informacji na temat parku można znaleźć na stronie www.rabkoland.pl.


 

materiał prasowy

 

96ee8784d9adbcbef4cca3fdb2474cf1

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

24 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.5µg/m3 PM2.5: 4.0µg/m3