Dodatkowe sesje zakupowe w e-sklepie PGG

DSC 5605

Redakcja

1 października, 2022

Polska Grupa Górnicza uruchamia trzy dodatkowe sesje sprzedażowe w swoim sklepie internetowym. Podczas tych nowych terminów kupimy tylko jeden rodzaj węgla i nie będzie to popularny ekogroszek.

Dotychczas klienci mogli kupić węgiel w e-sklepie PGG tylko dwa razy w tygodniu. Sprzedaż ruszała we wtorki i w czwartki po godzinie 16:00. Jednak już kilka godzin wcześniej wiele osób miało problemy z zalogowaniem się na portal sprzedażowy PGG. Natomiast do wysprzedania zapasu na dany dzień wystarczyło maksymalnie kilka minut.

Polska Grupa Górnicza poinformowała, że uruchamia w swoim sklepie internetowym trzy dodatkowe sesje sprzedażowe. Ale uwaga! Będzie można kupić tylko miał!

- W sklepie internetowym Polska Grupa Górnicza S.A. uruchomi nowe dodatkowe sesje zakupowe w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16. Oferowane będą wtedy wyłącznie miały węglowe (nie tylko luzem, ale też konfekcjonowane w jednotonowych opakowaniach typu big-bag - informuje spółka.

Jak dodaje PGG, miały węglowe w poniedziałki, środy i piątki kupić będzie można wyłącznie z opcją dostawy do składów KDW, które zajmować się będą odbiorem miałów z kopalń. PGG S.A. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.7µg/m3 PM2.5: 10.8µg/m3