Dąbrowa Górnicza: w garażu ukrył narkotyki. Grozi mu 15 lat więzienia

43 670705

Redakcja

1 września, 2021

Kryminalni z Dąbrowy Górniczej zatrzymali 34-latka, który w mieszkaniu miał ukryte narkotyki. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające, z których można było przygotować blisko 450 porcji dilerskich. Za to przestępstwo, grozi mu do 15 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej, którzy na co dzień walczą z narkobiznesem, ustalili, że mieszkaniec jednej z dąbrowskich dzielnic, posiada w miejscu swojego zamieszkania narkotyki.

Stróże prawa udali się do jego mieszkania i po przeszukaniu ujawnili w jego garażu drewnianą szafkę, w której znaleziono środki odurzające.

Policjanci przejęli blisko 450 porcji amfetaminy.

Towar został zabezpieczony przez kryminalnych, a podejrzany mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Dąbrowianin wcześniej popełniał podobne przestępstwa. Wobec zatrzymanego prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego. Teraz za nieprzestrzeganie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i posiadanie wbrew jej przepisom środków odurzających, grozi mu do 15 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje Sąd.

 

Źródło: KMP w Dąbrowie Górniczej

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

19 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 19.8µg/m3 PM2.5: 15.3µg/m3