Dąbrowa Górnicza: Dzień Dziecka online

Child 1073638 1920

Redakcja

31 maja 2020

W tym wyjątkowym czasie przypada Dzień Dziecka, który pomimo trwającej epidemii, warto świętować jak najlepiej! Zobaczcie, co przygotowały dąbrowskie instytucje z okazji tego wyjątkowego dnia.

Fabryka Pełna Życia i Dopamina Lab

Zajęcia domowe DIY – świętujemy już w niedzielę 31 maja!

Tegoroczny Dzień Dziecka warto spędzić po prostu… RAZEM! Jeśli myślisz i czujesz, że to dobry pomysł… Weź udział w Zajęciach Domowych organizowanych przez Fabrykę Pełną Życia i Dopamina Lab! Znajdziesz tu kilka propozycji na prezenty z niczego i ze wszystkiego. Coś dla najmłodszych i trochę starszych… Inspiracje i instrukcje. Samodzielne tworzenie i bycie razem. Proste zabawki, gry, dekoracje, rzeczy… Do dzieła!

Pałac Kultury Zagłębia

Z okazji Dnia Dziecka Pałac Kultury Zagłębia oddaje najmłodszym swój profil na Facebooku!Przez cały dzień będą publikowane na nim materiały wideo (i nie tylko), które dzieci stworzyły podczas pałacowych warsztatów! Będą spektakle, filmy krótkometrażowe, wystawy sztuki i bajki – wszystko co stworzone przez dzieci dla dzieci.

Czytaj także: „Republika marzeń” – nowa produkcja Teatru Zagłębia

Miejska Biblioteka Publiczna

Na profilu Biblioteki również będzie się działo! Emisja spektaklu Teatru Gry i Ludzie, pokaz warsztatów kuglarskich Pana Pedra, emisja specjalnego odcinka cyklu „Biblioteka Czyta Dzieciom”!

Foto: pixabay.com

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

9 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.6µg/m3 PM2.5: 2.3µg/m3