Cudem uniknęła śmierci! Metalowy element wpadł do samochodu przez przednią szybę

Metalowyelementkozlow

Redakcja

22 sierpnia 2023

Kierująca osobowym Mitsubishi może mówić o ogromnym szczęściu. Metalowy element oderwał się z naczepy ciężarówki i wpadł przez przednią szybę do jej samochodu. 

Film ze zdarzenia zdążył już zdobyć popularność w sieci. Incydent miał miejsce w Kozłowie w powiecie gliwickim. Kilkukilogramowy, metalowy element spadł z naczepy ciężarówki i z całym impetem uderzył w przednią szybę samochodu osobowego. "Pocisk" rozbił ją i przeleciał tuż obok głowy kierującej osobówką. 

To prawdziwy cud, że kobiecie nic się nie stało. Kierowca pojazdu ciężarowego odjechał, nie mając świadomości tego, że prawie doszło do tragedii.

Kierująca miała zamontowany w swoim samochodzie wideorejestrator. Na miejsce przyjechała policja. Nagranie pozwoliło dotrzeć do kierowcy ciężarówki. Mężczyzna był zaskoczony wizytą policjantów. Oględziny pojazdu oraz filmik, jednoznacznie potwierdziły jednak okoliczności tego skrajnie niebezpiecznego zdarzenia. Gliwiccy śledczy prowadzą postępowanie w tej sprawie, a o winie i karze zdecyduje sąd.


44 772520

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.3µg/m3 PM2.5: 5.7µg/m3