Chciał uniknąć więzienia. Schował się w szafce pod telewizorem

Kmp jastrzebie zdroj

Redakcja

2 stycznia, 2024

Jastrzębscy wywiadowcy zatrzymali 31-letniego poszukiwanego. Mężczyzna schował się przed policją w szafce pod telewizorem. Teraz najbliższy rok i 4 miesiące spędzi w zakładzie karnym.

31-latek już od pewnego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, gdyż był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za znęcanie się. 

-Jastrzębscy policjanci poszukiwali go na podstawie wydanego zarządzenia o doprowadzeniu do zakładu karnego, celem odbycia kary 1 roku i 4 miesięcy więzienia - podała KMP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Działania prowadzone przez wywiadowców, doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu. Policjanci pojechali do jednego z mieszkań na osiedlu Pionierów w Jastrzębiu-Zdroju. 

-Kobieta, która otworzyła drzwi mieszkania, przekazała mundurowym, że mężczyzna od 3 miesięcy przebywa poza granicami kraju. Stróże prawa nie dali jednak wiary słowom partnerki poszukiwanego i za jej zgodą przeszukali mieszkanie. Skulony mężczyzna licząc, że uniknie w ten sposób więzienia, ukrył się w szafce pod telewizorem - relacjonuje policja. 

Mundurowi zatrzymali 31-latka, a następnie doprowadzili i osadzili w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższy rok i 4 miesiące.

powiązane artykuły:

węgiel
Lokalne 7 grudnia, 2023

Co można znaleźć w piwnicy, przy workach z węglem? A okazuje się, że nawet dużo. Policjantom z Ru

61 783125
Lokalne 30 października, 2023

Był poszukiwany listami gończymi i nakazem aresztowania. Przed policjantami schował się do szafy.

42 643420
Lokalne 26 stycznia, 2021

Policjanci z częstochowskiego Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób po raz kolejny udowodnili, że

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

8 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 33.6µg/m3 PM2.5: 26.5µg/m3