Chcesz zagrać w serialu kryminalnym? Rusza casting w Częstochowie. Stawka za dzień zdjęciowy wynosi 120 zł

casting do serialu kręconego w Częstochowie

Redakcja

3 stycznia, 2023

Ekipa filmowców zaprasza do udziału w castingu statystów z Częstochowy i okolic. Wybrane osoby pojawią się na planie serialu kryminalnego realizowanego dla jednej z platform VOD.

Kręcenie zdjęć w Częstochowie ruszy 13 stycznia. W rolach głównych produkcji wystąpią: Tomasz Schuchardt, Magdalena Różczka oraz Vanessa Aleksander.

Casting adresowany jest do kobiet i mężczyzn w wieku 16-70 lat, którzy jako statyści wcielą się w postaci gości hotelowych, turystów, klientów restauracji i biznesmenów.

Fabuła filmu osadzona będzie w latach 60. ubiegłego wieku, dlatego filmowcom zależy na braku: tatuaży w widocznych miejscach, piercingu (twarz, tunele w uszach, dodatkowe kolczyki), mocnej opalenizny, kolorowych włosów, nowoczesnych fryzur, przystrzyżonych włosów po bokach, makijażu permanentnego, sztucznych rzęs, sztucznych paznokci. Stawka za dzień zdjęciowy wynosi 120 zł netto.

Zgłoszenia z dopiskiem CZĘSTOCHOWA zawierające imię i nazwisko, aktualne (zrobione dzisiaj) zdjęcie twarzy, zdjęcie sylwetki oraz numer telefonu można przesyłać na adres: adam@mkmstudiofilm.pl. Organizatorzy castingu oddzwonią do wybranych osób, by omówić dalsze kroki związane ze statystowaniem.

powiązane artykuły:

Casting Hela
Lokalne 10 lutego, 2022

Kolejny film będzie kręcony w Bielsku-Białej. 13 lutego w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbs

Wojenne dziewczyny fot vod tvp pl 0
Lokalne 30 czerwca, 2021

Filmowa przygoda w Bielsku-Białej w zasięgu ręki. Krakowski impresariat filmowy poszukuje właśnie st

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 19.6µg/m3 PM2.5: 17.6µg/m3