Chcesz zagrać w serialu Wojenne dziewczyny? W Bielsku-Białej poszukuje się statystów

Wojenne dziewczyny fot vod tvp pl 0

Redakcja

30 czerwca, 2021

Filmowa przygoda w Bielsku-Białej w zasięgu ręki. Krakowski impresariat filmowy poszukuje właśnie statystów z naszego miasta i okolic do kręconego tu popularnego serialu Wojenne dziewczyny.

Impresariat poszukuje kobiet i mężczyzn w wieku ok. 18-60 lat do występów jako przechodnie, goście kawiarni, klienci sklepów, mieszkańcy kamienic itp. Zdjęcia odbędą się w Bielsku-Białej w terminach 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15 i 16 lipca. Jest możliwość statystowania jednego wybranego dnia lub przez kilka. Wynagrodzenie to 80 zł netto za dzień zdjęciowy, płatne gotówką po nagraniu.

Wojenne dziewczyny to serial o charakterze historycznym w zawiązku z tym poszukiwani są statyści bez widocznych tatuaży, kolczyków w nosie, brwiach czy sztucznych paznokci. U pań preferowane są włosy długie, naturalne i niefarbowane, panowie natomiast bez wygolonych boków.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, wiek, wzrost, nr telefonu, wszystkie terminy, w których osoba jest zainteresowana statystowaniem oraz zdjęcie przedstawiające widoczną twarzą i fryzurę. Zgłoszenie z powyższymi informacjami należy przesłać na adres mailowy: m.dudzinski@stars-impresariat.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: Wojenne dziewczyny.

źródło: UM Bielsko-Biała

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

17 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 20.2µg/m3 PM2.5: 14.9µg/m3