Brali udział w bójce w centrum Katowic. Rozpoznajesz ich?

Kjuhg

Redakcja

16 listopada, 2022

Komenda Miejska Policji w Katowicach opublikowała wizerunek 2 mężczyzn, którzy brali udział w bójce w centrum miasta.

Policjanci Wydziału  Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą czynności w sprawie  bójki, do której doszło 16 lipca 2022 r. przy ul. Mickiewicza 4 w Katowicach.

Z policyjnych ustaleń wynika, że osoby biorące udział w bójce bawiły się wcześniej w jednej z katowickich dyskotek. Pomiędzy 3 braćmi i ich kolegą a 2 mężczyznami bawiącymi również się w klubie doszło do sprzeczki, która została uspokojona przez ochronę klubu. Mężczyźni zostali poproszeni o opuszczenie lokalu.

Kiedy byli już na ulicy, doszło pomiędzy nimi do bójki. 4 z uczestników bójki zostało zatrzymanych przez policjantów oddziału prewencji, którzy zostali alarmowo skierowani na miejsce bójki”

relacjonuje katowicka policja . 

Podejrzanym w wieku 18, 19, 24 i 34 lat przedstawiono zarzut udziału w bójce. Nas czas trwającego postępowania zostali objęci policyjnym dozorem. Pozostali dwaj mężczyźni oddalili się z miejsca przestępstwa. Wizerunek osób biorących udział w bójce zarejestrowały kamery monitoringu.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać sprawców na powyższych wizerunkach lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału  Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 20 00 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl

apeluje policja.

Źródło: KMP w Katowicach

49 734029 g

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 3.7µg/m3 PM2.5: 3.5µg/m3