Bieg na 6 łap w Gliwicach. Zapisz się i spędź czas z czworonogiem ze schroniska

Bieg na 6 łap

Redakcja

17 maja 2024

W sobotę, 25 maja, odbędzie się kolejna edycja „Biegu na 6 łap”. Będzie okazja, by zabrać na długi spacer czworonogi ze schroniska przy ul. Wschodniej 56 w Gliwicach. Liczycie na dobrą zabawę? Przyjdźcie! Psiaki już na Was czekają!

Bieg na 6 łap od lat cieszy się wśród gliwiczan ogromną popularnością. Nic dziwnego – pieski z gliwickiego schroniska są bardzo przyjacielskie, a to również dobra okazja, by człowiek znalazł swojego psa, a pies swojego człowieka i spacer zakończył się szczęśliwą adopcją. 

Do przejścia będą około 3 km na wyznaczonej w pobliżu schroniska trasie. Spacer potrwa od godz. 10.00 do 12.00. Warto założyć wygodne buty, a do kieszeni wrzucić smaczki, które z pewnością ucieszą Waszych nowych, merdających przyjaciół.

Formularz internetowy zostanie udostępniony w poniedziałek, 20 maja, o godz. 12.00 na stronie internetowej Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych (www.mzuk.gliwice.pl). Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby, które wezmą udział w biegu, w ciągu kilku dni otrzymają informację zwrotną. Ilość miejsc na to wydarzenie jest ograniczona. Na bieg mogą zapisać się wyłącznie osoby pełnoletnie, psy będą wydawane po okazaniu dokumentu tożsamości.

Jeśli nie załapiecie się na bieg, zawsze możecie pojechać do schroniska i poznać gliwickie czworonogi – przy ul. Wschodniej na nowy dom czeka 80 piesków.

powiązane artykuły:

Bieg na 6 łap
Lokalne 20 lutego 2023

W tym roku każda ostatnia sobota miesiąca będzie wyjątkowa, a to wszystko za sprawą akcji „Bieg

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

19 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.8µg/m3 PM2.5: 11.3µg/m3