Bezpłatne badania dla kobiet pod Stadionem Śląskim

Bezplatne badania dla kobiet

Redakcja

20 czerwca 2024

22 i 23 czerwca 2024 r. pod Stadionem Śląskim będzie można bezpłatnie wykonać mammografię i USG piersi.

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne SUM w Katowicach we współpracy z Stadionem Śląskim oraz GE Healthcare organizują bezpłatne badania dla kobiet, obejmujące mammografię i USG piersi. Akcja skierowana jest do kobiet w wieku od 45 do 74 lat w przypadku mammografii oraz bez ograniczeń wiekowych w przypadku USG piersi.

Badania odbędą się w mobilnej klinice, wyposażonej w najwyższej jakości sprzęt medyczny, która pojawi się w okolicy Stadionu Śląskiego. To doskonała okazja, aby skorzystać z nowoczesnych metod diagnostycznych w komfortowych warunkach. 

Zapraszamy wszystkie panie do skorzystania z badań, także te, które będą uczestniczyły w weekend w koncercie Dawida Podsiadło na Stadionie Śląskim. Badania w mobilnej klinice w tym terminie dają możliwość zadbania o swoje zdrowie również przy okazji udziału w takim wydarzeniu muzycznym.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 22-23 czerwca 2024
  • Miejsce: Stadion Śląski, ul. Katowicka 10, w okolicach bramy nr 4
  • Godziny: 9:00 – 19:00

Zapisy na badania są obowiązkowe i można ich dokonać pod numerem telefonu 32 789 49 21, dostępnym w dni robocze w godzinach 12:00 - 14:00, w terminie od 17 czerwca do 21 czerwca. Będzie można również skorzystać z badań bez wcześniejszych zapisów.

Jako pracownicy wierzymy, że nasza misja wykracza daleko poza leczenie w szpitalnych murach. Dlatego zawsze chętnie uczestniczymy w akcjach profilaktycznych, między innymi takich jak ta. Najlepszym prezentem, jaki można sobie zrobić, jest regularna profilaktyka, którą czasem można zrealizować, tak jak dzisiaj przy okazji spaceru czy koncertu – mówi Renata Wachowicz, Dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego SUM w Katowicach.

Adam Strzyżewski, Dyrektor Stadionu Śląskiego, dodaje: 

Marszałek województwa śląskiego Wojciech Saługa niejednokrotnie podkreślał, że zdrowie mieszkańców oraz mieszkanek regionu to absolutnie kluczowa sprawa, a misją Stadionu Śląskiego jest promocja nie tylko sportu, ale i zdrowego stylu życia. A przecież to nie tylko ruch, ale również codzienne dbanie o siebie oraz wykonywanie badań profilaktycznych. Dlatego bardzo się cieszymy, że przy wsparciu Województwa, wspólnie z naszymi partnerami możemy zorganizować przy stadionie akcję bezpłatnych badań i zapraszamy wszystkie kobiety do skorzystania z tej możliwości!
Bezplatne badania dla kobiet stadion slaski

powiązane artykuły:

Badania prenatalne
Lifestyle 27 maja 2024

Wszystkie kobiety w ciąży będą miały prawo do badań prenatalnych. W Dzienniku Ustaw zosta

Usg prenatalne katowice
Lokalne 6 maja 2024

Warte niemal milion złotych urządzenie do ultrasonografii płodu zakupiła klinika Gyncentr

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

29 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.4µg/m3 PM2.5: 4.8µg/m3