Ale bym obejrzał Podbeskidzie takie z Łęczną

33514

Redakcja

12 kwietnia 2023

Znamy datę meczu tylko dla prawdziwych koneserów piłki nożnej. Podbeskidzie takie z Łęczną to wydarzenie, na które czeka piłkarski świat.

Oczywiście "Ale bym obejrzał Podbeskidzie takie z Łęczną" to mem, który śmieszy polskich kibiców piłkarskich już od kilku dobrych lat. Trudno stwierdzić, kiedy po raz pierwszy takie hasło pojawiło się w sieci, ale niewątpliwie pierwsze memy pochodzą sprzed nawet 6/7 lat, kiedy Podbeskidzie grało z Górnikiem Łęczną jeszcze w Ekstraklasie.

Teraz to hit 1. Ligi, ale nadal tylko prawdziwi koneserzy są gotowi obejrzeć to starcie. Wie o tym Podbeskidzie, które po raz kolejny promuje mecz u siebie z Łęczną właśnie pod hasłem "Ale bym obejrzał...". 

Jak widać na zdjęciu udostępnionym przez Podbeskidzie, kibice i klub są przygotowani i mają baner stworzony na podstawie jednego z memów z tej serii. W sieci znajdziemy również inne obrazki z "Ale bym obejrzał Podbeskidzie takie z Łęczną". Na przykład Rooney'a zamyślonego na ławce rezerwowych, który marzy o Podbeskidziu takie z Łeczną.

Prawdziwy, futbolowy klasyk, "Derby Polski" już 6 maja o 20:00. 

fot. TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

24 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.2µg/m3 PM2.5: 5.5µg/m3