37-letni mieszkaniec Czeladzi strzelał do swojej partnerki

Police 2122394 1280

Redakcja

2 lutego, 2021

W ręce stróżów prawa z komisariatu w Czeladzi wpadł 37-letni mieszkaniec miasta, który w trakcie awantury domowej oddał kilka strzałów z wiatrówki w kierunku swojej 20-letniej konkubiny. Pijany mężczyzna zaatakował w odwecie za pretensje kobiety dotyczące stanu jego trzeźwości. Kobieta została postrzelona w okolice skroni. Na szczęście obrażenia nie zagrażają jej życiu.

Do zdarzenia doszło wczoraj w jednym z mieszkań w centrum Czeladzi.

Około godziny 21.30 do mieszkania wrócił będący pod wpływem alkoholu 37-letni mieszkaniec miasta. Stan, w jakim znajdował się mężczyzna, nie spodobał się jego 20-letniej partnerce życiowej. Między parą doszło do ostrej wymiany zdań zakończonej awanturą. W pewnym momencie mężczyzna wziął do ręki pistolet - wiatrówkę i oddał z niego kilka strzałów w kierunku kobiety.

Zaatakowana próbowała uciec i się ukryć, jednak kilka strzałów okazało się celnych. Najgroźniejszy przebił powłokę skórną w okolicy skroni. Na szczęście, poza dużym bólem, postrzał nie spowodował groźniejszych obrażeń u kobiety. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd i prokurator.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 20.8µg/m3 PM2.5: 15.9µg/m3