Dziewczyna ze złamanym sercem porysowała samochód swojemu byłemu

66 726716

Redakcja

28 września, 2022

Była partnerka 25-latka z Żor nie dała o sobie zapomnieć i kiedy związek się skończył, postanowiła pozostać po sobie ślad w życiu mężczyzny. W tym celu przerysowała lakier na kilku samochodach, powodując straty na ponad 20 tysięcy złotych. Za zniszczenie mienia grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ludzi rozstają się z różnych powodów, czasem w zgodzie i przyjaźni, a innymi razy zupełnie odwrotnie. Z pewnością związek i rozstanie 25-latka z Żor musiało być trudne, jeśli po jego zakończeniu, kobieta postanowiła się zemścić. 

Już na drugi dzień po rozstaniu się pary kobieta postanowiła pozostawić swój ślad w życiu mężczyzny. Była partnerka 25-latka zapowiedziała swoje odwiedziny, a kiedy go nie było w domu, porysowała elementy karoserii dwóch pojazdów należących do 25-latka i jego rodziny.

Na „masce” jednego z samochodów pozostawiła wzór na kształt serca. Nie zapomniała również o koledze swojego byłego partnera, któremu również przerysowała samochód. Mężczyzna wycenił łączne szkody na ponad 20 tysięcy złotych. Za zniszczenie mienia grozi kobiecie kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-2 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 10.5µg/m3 PM2.5: 9.8µg/m3