19-latek podejrzany o zabójstwo 18-letniej Wiktorii

61 771847

Redakcja

14 sierpnia, 2023

19-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Jest podejrzewany o zamordowanie 18-letniej Wiktorii z Bytomia. 

18-letnia Wiktoria w piątek pojechała z Bytomia do Katowic na dyskotekę. Jednak nie wróciła już do swojej rodziny. Została zamordowana. 

Znalazła się w jednym z mieszkań w Radzionkowie przy ul. Kużaja. Według nieoficjalnej wersji, w autobusie poznała 19-latka, który zaprosił dziewczynę do siebie. Super Express poinformował, że w sobotę mama 18-latki dostała wiadomość sms, w której podejrzany miał poinformować ją o tym, że jej córka znajduje się u niego w mieszkaniu. 

W sobotę około godziny 16:00 policja otrzymała informację o zwłokach 18-letniej Wiktorii w mieszkaniu w Radzionkowie. Na miejscu służby potwierdziły zgłoszenie. Rozpoczęły się poszukiwania podejrzanego, który miał zadzwonić do centrum powiadamiania ratunkowego i zapowiedzieć, że popełni samobójstwo. Stwierdził, że udusił 18-latkę.

Podejrzany 19-latek został zatrzymany w niedzielę około godziny 8:00 na terenie ogródków działkowych. W poniedziałek mężczyzna został doprowadzony do tarnogórskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie. Trafi do aresztu. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.8µg/m3 PM2.5: 9.2µg/m3